У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Про реформування професійно-технічної освіти говорили у Міносвіти  Русская версия

Про реформування професійно-технічної освіти говорили у Міносвіти
Архів новин

20 січня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл із питань реформування професійно-технічної освіти за участі представників галузевих промислових асоціацій.

У круглому столі взяли участь директор департаменту професійно-технічної освіти МОН В’ячеслав Супрун, голова Національного партнерства у легкій промисловості Голда Виноградська, керівники провідних підприємств, представники громадськості та науковці.

В’ячеслав Супрун звернув увагу учасників заходу, що щороку галузь професійно-технічної освіти надає українському ринку праці до 160 тисяч кваліфікованих працівників, і кожного року заклади професійно-технічні навчальні заклади набирають 140-150 тисяч першокурсників. За словами директора департаменту, змінюються та удосконалюються державні стандарти щодо робітничих професій і перелік спеціальностей. «Ми ведемо роботу зі скорочення дефіциту робітничих професій у державі. Престиж професійно-технічної освіти у суспільстві зростає», – наголосив він.

Окрім того, В’ячеслав Супрун поінформував, що законопроект «Про професійну освіту» передано до Верховної Ради України. Він зазначив, що одним із головних нововведень законопроекту є створення центрів професійної освіти, стратегію розвитку яких визначатимуть ради стейкхолдерів. «Представники місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, галузеві та міжгалузеві організації та об’єднання роботодавців, професійні асоціації та професійні навчальні заклади, національні і міжнародні експерти – усі ці позиції входитимуть до рад стейкхолдерів по мережі професійної освіти», – зазначив директор департаменту.

Голова національного галузевого партнерства у легкій промисловості Голда Виноградська додала, що утворення рад стейкхолдерів також дасть змогу об’єктивно провести аудит закладів ПТНЗ по країні. «Узаконення дій і можливостей ради стейкхолдерів дасть можливість краще розуміти, наскільки потрібні ті чи інші заклади по кожному регіону та галузі», – наголосила вона.

Учасники круглого столу запропонували підписати проект відкритого листа Голові Верховної Ради Володимиру Гройсману щодо підтримки законопроекту «Про професійну освіту».

Інформує прес-центр МОН України

За матеріалом pedpresa.ua/.
Новини за темою:
  • 18 березня освітяни України обговорять аспекти інновацій в освіті
  • Чернігівські освітяни готуються до нового навчального року
  • Випускники загальноосвітніх навчальних закладів можуть зареєструватися в обласній службі зайнятості
  • 85% черкаських випускників хочуть отримати вищу освіту
  • Студентки вінницького професійно-технічного училища вкрали у дитини золоті сережки
 21.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

archer
Грати у онлайн гру archer
Інші ігри

Хмарина