У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вишиванки в українській культурі  Українська версія

Вишиванки в українській культурі
Архів новин

Попит на національне вбрання завжди був, є та буде. Адже українська вишиванка спокон віків уособлювала національні, культурні та історичні здобутки нашого народу. Мода завжди йшла та поверталась, але етнічна українська вишиванка завжди була в тренді, а надто в нинішній час, коли зватися українцем не лише мода, а й гордість.

Вишиванки в Україні

За давніх часів, кожному регіону України були притаманні різні вишиванки, з абсолютно різними фасонами, орнаментом, кольоровою гамою та навіть тканиною. Це пояснюється тим, що країну населяли різноманітні етнічні групи зі своїми традиціями, які мали свої вподобання та смаки. Так, наприклад, Полтавській та сумській областям притаманні чорно-білі нитки і прості орнаменти. Львівські вишиванки характеризувались складністю узорів та різноманіттям кольорів, Тернопільські вишиті сорочки вирізняється густо вишитими рукавами насиченим чорним кольором. Чернігівська область відома дрібною вишивкою та абстрактними візерунками. Заквітчані кольорові вишивані сорочки притаманні Чернівцям. Червоно-чорні нитки, геометричний орнамент – Черкаський регіон. Білі нитки на білому полотні полюбляли жителі Рівненщини, при цьому, такий мінімалізм майже не доповнювався не лише іншими кольорами, а й прикрасами.

Ексклюзивні вишиванки

Дизайнерські, ексклюзивні вишиванки можна знайти на etnodim.com.ua. Тут представлений широкий асортимент різноманітних вишитих сорочок: чоловічі, жіночі, дитячі.

Чоловічі вишиванки, футболки та світшоти відмінної якості та будь-яких розмірів.

Для жінок представлені дизайнерські роботи вишитих суконь з натурального льону, льняних сорочок та футболок і бавовняних світшотів.

Дитяча колекція льняного одягу ручної роботи не залишить вас байдужими. Крім того, до своєї ексклюзивної вишиванки тут ви можете підібрати взуття (як чоловіче, так і жіноче) та аксесуари за хорошою ціною.

Аксесуари та обереги

Ляльки-мотанки – традиційний український оберіг, уособлює берегиню роду та захисницю оселі, а крім того, несе в собі особливу енергетику. Виготовляються власноруч виключно з натуральних тканин. Пояси різної ширини та з різноманітним орнаментом чудово підкреслять образ, вінки, що віднедавна стали трендом вслід за вишиванками – головний убір справжньої українки, плахти – один з найдавніших елементів жіночого українського вбрання, рушники та намисто – все це можна підібрати на etnodim.com.ua Також «Етнодім» пропонує комплекти постільної білизни з високоякісного льону.

По материалу 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • В Харькове проходит Коллоквиум по вопросам культурных трансформаций и культурной политики
  • Харьковская государственная академия физической культуры заняла первое место в ІХ летней Универсиаде Украины по дзюдо
  • В Харькове откроется Украинско-канадский культурно-образовательный центр
  • В школах Украины физкультуру будут учить в теории
  • Минздрав Украины: Без пробы Руфье школьников не допустят к физкультуре
 20.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина