У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студентська програма ЄС "Erasmus+" розширює співпрацю з Україною  Русская версия

Студентська програма ЄС
Архів новин

"Erasmus+" – програма Європейського Союзу в галузі вищої освіти, вишколів, молоді і спорту на 2014-2020 роки – планує ширше співробітництво з країнами з-поза ЄС. На думку директора програми "Erasmus+" у Польщі Томаша Братека, дуже важливо заохочувати українців залишатися над Віслою, повідомляє "Польське радіо".

Директор програми "Erasmus+" у Польщі Томаш Братек наголошує, що в попередніх роках можливість такого співробітництва була обмеженою, але чимало польських вишів були нею зацікавлені.

"Це дуже важливо, адже студенти з тих країн зможуть приїжджати на навчання до держав ЄС, в тому числі до Польщі. Ми також зможемо їздити на навчання до країн з-поза ЄС, і не лише студенти, а й наукові працівники. (...) Це – додана вартість, яка сьогодні особливо помітна в рамках співпраці з Україною, адже до Польщі приїжджають десятки тисяч молодих українців", – наголосив Братек.

На думку директора програми "Erasmus+" у Польщі, дуже важливим є заохочування українців залишитися над Віслою.

"Це – потенціал, якого потребує наша держава. Це також може стати польською відповіддю на потреби Європейського Союзу в сфері хвилі мігрантів, адже ЄС інколи забуває, що іммігранти – це не лише особи з Близького Сходу, а й також імміграція чи біженці з України", – сказав Братек.

Зазначимо, що серед партнерських країн програми "Erasmus+" є держави Західних Балкан, Східного Партнерства, Росія, а також деякі країни Азії і Африки. Цьогорічний бюджет програми "Erasmus+" у Польщі становить 102,9 млн євро.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Японія оголошує стипендіальні програми в Україні
  • Янукович розповів лідерам студентських об’єднань про свій робочий графік
  • Школярі у Черкасах можуть безкоштовно навчатися програмуванню
  • Школи-пансіони Англії запрошують школярів на літні програми
  • Школи України матимуть можливість приєднатися до міжнародної програми "Навчаймося разом"
 20.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина