У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Перші леді України та ФРН обговорили проблеми дітей-переселенців та сиріт  Русская версия

Перші леді України та ФРН обговорили проблеми дітей-переселенців та сиріт
Архів новин

7 січня голова благодійного фонду Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко зустрілася із дружиною Федерального Президента ФРН Даніелою Шадт, яка перебуває в Україні з триденним візитом у рамках проектного відрядження у статусі патрона Німецького комітету Дитячого Фонду ООН UNICEF.

У зустрічі також взяли участь голова представництва UNICEF в Україні пані Джованна Барберіс, заступник голови представництва UNICEF в Україні пан Руді Лухманн, виконавчий директор Національного комітету UNICEF у Німеччині пан Крістіан Шнайдер, Голова Ради Національного комітету UNICEF у Німеччині пан Юрген Хераус, Надзвичайний та Поважний Посол ФРН в Україні пан Крістоф Вайль, а також Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Учасники зустрічі обговорили ситуацію, що склалася на сході України, вплив подій на Донбасі на життя українських громадян, порушували питання стану та умов проживання дітей-переселенців і сиріт. Також йшлося про соціальну й гуманітарну діяльність представництва UNICEF в Україні.

Пані Марина Порошенко наголосила, що у зв’язку з окупацією території України до інших регіонів переміщено близько 1,6 мільйона осіб, із яких 166 тисяч дітей, а діти – найвища цінність кожної держави, тому увага до них має особливі переваги на тлі інших актуальних питань.

Пані Даніела Шадт запевнила, що Німеччина знає і розуміє проблеми України з огляду на актуальність питання переселенців і у країнах Європи, та поцікавилася потребами внутрішньо переміщених українських громадян, зокрема дітей та їхніх родин: «Ми їдемо до Харкова – регіону, який прийняв значну кількість мешканців Донецької та Луганської областей, щоб побачити умови їхнього проживання та з’ясувати, чим міжнародна спільнота може допомогти».

Пані Марина Порошенко та пані Даніела Шадт домовилися про зворотній зв’язок із метою подальшого напрацювання спільних проектів та дій.

Інформує офіційне інтернет-представництво Президента України

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • МОН України створило схему заробітку на ВНЗ?
  • Заступник міністра освіти України цитує Каддафі і Бен Ладена
  • Міністерство освіти України передумало забороняти наукові конференції у ВНЗ
  • ВНЗ України зарахували на навчання абітурієнтів з "двійками" з профільних предметів
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
 18.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Девам день открывает простор для технического и финансового маневра, успешной хозяйственной и экономической деятельности. При этом новые задачи вполне можно решать классическими методами. Возможно, вы интуитивно вернетесь к одной из своих надежных... далі
Інші гороскопи

Хмарина