У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Виші самі вирішуватимуть, чи оголошувати карантин  Русская версия

Виші самі вирішуватимуть, чи оголошувати карантин
Архів новин

Вищі навчальні заклади самостійно визначатимуть, чи припиняти заняття під час епідеміологічної ситуації у місті. Про це йдеться у роз’ясненні Міністерства освіти і науки щодо організації освітнього процесу у вищих навчальних закладах у разі зростання захворюваності на грип та ГРВІ.

Зокрема, у Міносвіти повідомляють, що оскільки діяльність вищих навчальних закладів провадиться на принципах автономії та самоврядування, керівники університетів мають самостійно приймати рішення щодо тимчасового припинення, обмеження чи відновлення навчання під час збільшення захворюваності на грип та ГРВІ.

Міністерство порадило у разі оголошення карантину організувати навчальний процес у інших формах – використати технології дистанційного навчання тощо.

Разом з тим, у відомстві просять приділити особливу увагу неповнолітнім здобувачам освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з метою виконання вимог до проведення навчально-виховного процесу.

За матеріалом Студвей.
Новини за темою:
  • У Львівському інституті банківської справи стартував Тиждень української вишиванки
  • У Макіївці батьки хочуть вивести дітей на мітинг, щоб добитися відміни карантину
  • У Львові вчинив самогубство студент коледжу при академії друкарства
  • Ансамбль танцю "Перлина" МАУП отримав звання "Народного аматорського колективу"
  • У Донецьку за тиждень сталися три самогубства школярів
 18.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

После того как Гуливер переболел дизентирией, его еще долго вспоминали в стране лилипутов.

Інші анекдоти

Хмарина