У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Виші самі вирішуватимуть, чи оголошувати карантин  Русская версия

Виші самі вирішуватимуть, чи оголошувати карантин
Архів новин

Вищі навчальні заклади самостійно визначатимуть, чи припиняти заняття під час епідеміологічної ситуації у місті. Про це йдеться у роз’ясненні Міністерства освіти і науки щодо організації освітнього процесу у вищих навчальних закладах у разі зростання захворюваності на грип та ГРВІ.

Зокрема, у Міносвіти повідомляють, що оскільки діяльність вищих навчальних закладів провадиться на принципах автономії та самоврядування, керівники університетів мають самостійно приймати рішення щодо тимчасового припинення, обмеження чи відновлення навчання під час збільшення захворюваності на грип та ГРВІ.

Міністерство порадило у разі оголошення карантину організувати навчальний процес у інших формах – використати технології дистанційного навчання тощо.

Разом з тим, у відомстві просять приділити особливу увагу неповнолітнім здобувачам освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з метою виконання вимог до проведення навчально-виховного процесу.

За матеріалом Студвей.
Новини за темою:
  • 1 листопада у МІМ-Київ стартує програма PMD "Управління фінансами"
  • 1-3 квітня у Тернополі відбудеться конференція з питань студентського самоврядування
  • 13-17 травня у Львові пройдуть тренінги із саморозвитку "BEST Training Week"
  • 14 грудня в Криму відкриють Музей української вишивки
  • 14-16 травня в Сумах пройде конференція "Студентське самоврядування у XXI ст."
 18.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3885

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина