У базі 27618 реферата, 364 підручника

 УжНУ та Карлів університет підписали угоду про співпрацю  Русская версия

УжНУ та Карлів університет підписали угоду про співпрацю
Архів новин

У ході візиту до Ужгорода ректора Карлового університету (Прага) професора Томаша Зіми було підписано угоду про співпрацю між Ужгородським національним університетом та одним з найстаріших університетів світу.

"Це дуже визначна подія не тільки для УжНУ, але й для усього Закарпаття. Ми піднімаємо на зовсім інший щабель рівень нашої співпраці, – зазначив ректор УжНУ професор Володимир Смоланка. – І це велика честь для нас, оскільки Карлів університет – одна з найбільш відомих інституцій в Європі".

Угода передбачає обмін студентами, викладачами, організацію спільних програм для магістратури та докторантури, спільні подання наукових проектів на різні конкурси європейського та світового рівня тощо.

Ректор Карлового університету Томаш Зіма зауважив, що радий співпраці й очолюваний ним університет готовий поділитися успішними напрацюваннями з УжНУ, а завдяки підписаній угоді обидва виші розширять свої можливості.

У церемонії підписання документу взяли участь ректор Пряшівського університету Петер Коні, генконсул Чеської Республіки у Львові Мірослав Кліма, почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар, почесний консул Словацької Республіки в Україні Станіслав Обіцький, перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто.

Того ж дня під час конференції трудового колективу УжНУ ректору Карлового університету професору Томашу Зімі за розвиток та поглиблення співпраці з УжНУ та сприяння підготовці фахівців у регіоні Центральної Європи було присвоєно звання почесного доктора Ужгородського національного університету. Томаш Зіма висловив вдячність за відзнаку та розповів про виш, який очолює. Карлів університет був заснований у 1348 році і є найстарішим у Центральній Європі. У його структурі функціонують 17 факультетів, працює понад 8 тис. співробітників, навчається 51 тис. студентів. Навчання проводиться за більш ніж 300 акредитованими програмами, понад 170 освітніх програм у Карловому університеті реалізовується іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою). Університет входить у ТОП 2% серед 18 тисяч вишів світу, а за оцінкою Єврокомісії головний університет Чеської Республіки займає 7-е місце в рейтингу популярності серед студентів і викладачів континенту.

Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ, Ужгород

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • ЖНАЕУ підписав угоду про співпрацю з Університетом Міссурі
  • Кабмін затвердив Угоду між Україною та Кіпром, яка відкриє можливості для взаємного визнання документів про освіту
  • Студенти Прикарпатського національного університету спробували себе у ролі членів Північноатлантичної ради НАТО
  • Как воспитывать ребенка, или Зачем вообще нужна школа?
 14.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина