У базі 27618 реферата, 364 підручника

 По всій Україні з’явиться більше шестисот нових шкільних автобусів  Русская версия

По всій Україні з’явиться більше шестисот нових шкільних автобусів
Архів новин

У 2016 році школи України мають отримати понад 600 автобусів для перевезення дітей. Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час відкриття новозбудованої школи у селі Соколів, що на Тернопільщині.

“Я думаю, що треба попрацювати, щоб у школи був свій шкільний автобус. Влада з Тернополя і влада з Києва все зроблять для того, щоби діти мали можливість їздити в школу, на новому, теплому і якісному автобусі. Це буде символом відродження нашої держави”, – зазначив Глава держави.

Президент подякував жителям Соколова і навколишніх сіл, які активно включилися в процес об’єднання громад. Петро Порошенко наголосив, що завдяки децентралізації були отримані кошти, за які було завершене зведення навчального закладу.

“Чому для мене і для всіх нас ця школа настільки символічна? Тому що вона символізує реформування і зміни політики в державі – децентралізацію. Що це означає? Що левову частину влади і грошей треба передати громаді. Бо громада краще за будь-якого дядька з Києва знає, куди ці гроші спрямувати. Для мене це було принципово і показово. У 2013 році Фонд регіонального розвитку Тернопільської області складав 20 мільйонів гривень. У 2014 році було передбачено 12 мільйонів гривень, серед яких використали 7 мільйонів. А в 2015 році внаслідок політики децентралізації було спрямовано у Тернопільську область більше 90 мільйонів гривень.”

Соколівська школа – це довгобуд, який розпочали зводити ще в 1991 році. До цього часу діти 5-9 класів навчалися в освітньому закладі у селі Надрічне, що за два кілометри від Соколова. А учні 1-4 класів – у приміщенні, побудованому в кінці 19-го століття.

“Я питаю, а де до цієї школи навчалися діти з вашого села? І коли була побудована попередня школа? Знайшов дуже цікаві цифри. Приміщення школи було побудоване у тисяча вісімсот дев’яносто шостому році як панська конюшня. У 1946 році була перебудована під школу. Діти навчалися у цій школі до сих пір”, – підкреслив П. Порошенко.

Новий освітній заклад запрацює з 20 січня. Він розрахований на 126 дітей. У ньому навчатимуться діти з 1-го по 9-й клас. Школа облаштована спальними кімнатами, сучасним комп’ютерним класом та спортзалом.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тернопіль

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • На літній Універсіаді України розіграють комплекти медалей з понад 30 видів спорту
  • У Чернігові юні філософи та релігієзнавці змагаються за першість на Всеукраїнському турнірі
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • 21-ша Українська антарктична експедиція вивчала озонову діру, міграцію пінгвінів та рятувала життя туристів
 12.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Берет Иван-Царевич (ИЦ) в жены Елену Прекрасную. Свадьба, водка рекой, столы ломятся... Молодожены встают.
Поцеловал ИЦ Елену Прекрасную - и стала она лягушкой.
Поцеловал ИЦ лягушку - и стала она Еленой Прекрасной.
Поцеловал ИЦ Елену Прекрасную - и стала она лягушкой.
Поцеловал ИЦ лягушку - и стала она Еленой Прекрасной.
Поцеловал ИЦ Елену Прекрасную - и стала она лягушкой.
Поцеловал... далі
Інші анекдоти

Хмарина