У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Переваги та недоліки освіті у Сингапурі  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

Жодне інше місто не пропонує більш захоплюючі поєднання передової інфраструктури та системи освіти світового класу при такій вдалій суміші культур Сходу і Заходу. Під хмарочосами міста, ви відкриєте для себе багаті та яскраві пам’ятки і звуки етнічних стін, таких як Чайнатаун, Маленька Індія і Kampong Glam.

Переваги переїзду та навчання до Сингапуру:

1) Студенти можуть отримати визнану в іноземній країні вищу освіту, не виїжджаючи в західні країни.

2) Сінгапур є безпечним містом з низьким рівнем злочинності та стабільним політичним середовищем.

3) Стратегічно розташований в самому серці Азії, Сінгапур відділяє лише кілька годин від інших країн Азії, по повітрю.

4) Сінгапур є багатомовним округом, який забезпечує сприятливі умови для студентів, щоб поліпшити їх знання англійської мови.

5) Багата мультикультурна спадщина Сінгапуру виділена за допомогою різних етнічних груп (китайських, малайці, індійці, євразійці), що живуть разом гармонійно, останні кілька десятиліть.

6) Високі стандарти життя у Сінгапурі, включаючи особисту свободу, високу якість охорони здоров’я, шкіл.

7) Процвітаюче мистецтво і культурне життя, особливо з відкриттям Еспланаді – театри в бухті, за участю провідних артистів з усього світу. Етнічні райони, такі як Маленька Індія, Чайнатаун, Малайське містечко, також додає смак до культури та історії Сінгапуру.

8) У багатьох багатонаціональних компаній в Сінгапурі, є великі можливості для працевлаштування керівників і фахівців, які володіють двома мовами і знайомі з китайською культурою.

9) Саме навчання проходить у дуже дісциплінованному режимі.

Недоліки:

1) Основним недоліком є невисокий рівень кваліфікації викладацького складу і як результат, дуже небагато сінгапурців, яким вдалося продовжити освіту закордоном після закінчення СГУ в зв’язку з обмеженим досвідом науково-дослідної бази та підтримки з боку викладачів.

Університети:

Національний університет Сінгапуру (НУС)

Нанянгський технологічний університет (НТУ)

Сінгапурський університет управління (СУУ)

Вони випускаюсь видатних випускників з дипломами міжнародного зразка. Дослідницькі стипендії і можливості також доступні для аспірантів.

У додаток до місцевих університетів, багато хто з провідних зарубіжних університетів світу також встановили свої філії в Сінгапурі. Це провідні закордонні університети або спільні програми співпраці / с місцевими університетами.

Вартість навчання:

Щорічна плата за навчання в діапазоні від

Diplomas- 1 – 2 років (економічну S $ 9000- $ 15000 S)

Bachelors- 2-4 років (економічну S $ 24000- $ 35000 S)

Masters- 1- 1,5 років (економічну S $ 18,500- $ 30000 S)

Навчання може субсидіюватися із зобов’язанням для міжнародного студента працювати протягом трьох років у Сінгапурі.

Для більш молодих хлопців та дівчат в Сінгапурі функціонує значна кількість інтернаціональних шкіл.

Вартість життя:

Рівень життя в Сінгапурі є одним з найвищих в Азії. Іноземний студент в Сінгапурі витрачає в середньому близько S $ 750 до S $ 2000 на місяць на проживання. Ця сума звичайно, змінюється в залежності від вашого індивідуального способу життя та курсу навчання, але якщо не вдасться отримати місце в гуртожитку, більша її частина безсумнівно піде на оренду житла.

Слід додати, що культурне середовище Сингапуру стимулює розум, тут відзначається етнічне розмаїття, в якому завжди знайдеться час, щоб занурити душу в бездонний казан китайської, малайської, індійської та євразійської історії та культури. Оскільки англійська мова широко використовується, ви ніколи не будете почувати себе недоречними, випробовуючи місцеву культуру. Однак часом английска буде дуже специфічною. Тут можливо не просто завести нових друзів, а також, скористатися можливістю, щоб підітягнути тут азіатськи мови одночасно поглиблюючись в середовище, збагачене різноманітністю розмовних місцевих мов.

Тим, хто любить активний відпочинок та “хєнг аут” під сонцем, буде щастя завдяки цілорічного сонячного клімату. Такі активності, як вейкбординг, віндсерфінг, ночні велосипедні екскурсії легко доступні на усій терріторії острова. Шанувальники культури можуть відвідати музей, міжнародної та місцевої музики, і художні виставки. Для тусовщиків, у Сінгапурі мають місце вечірки у великій кількості тематичних нічних клубів, мульти-випускних мега клубів, барів із живою музикою, пабів і пляжних барів. Незалежно від ваших уподобань, завжди є щось нове.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 5 можливостей для жінок на здобуття освіти з бізнес-адміністрування та менеджменту
  • Освіта стала найпопулярнішою категорією на Google Play
  • LinkedIn відкрив освітній розділ
  • Головні тренди в освіті 2016
  • Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти
 10.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина