У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Український стартап зібрав $400000  Українська версія

Український стартап зібрав $400000
Архів новин

Трохи більше місяця тому компанія Ugears розмістилася на краундфандинговій платформі Kickstarter. Заявили про намір зібрати $20 тис., а отримали в 20 разів більше.

Ugears створюють конструктори з дерев’яних 3D-пазлів. Вони поєднуються без клею в різноманітні механізми, від простих до найскладніших. З дерев’яних колещат можна зібрати пневматичний двигун, трамвай, механічний театр.

Засновник проекту Денис Охрименко згадує, що від початку планував збирати такі моделі з картону. Але з’ясувалося, що вони потребують міцнішого матеріалу, дерева. Довелося шукати інвестиції.

На краудфандинг компанія пішла не тільки і не стільки по гроші. Мета глибша: заявити про себе, вийти за межі українського ринку. Як прокоментував Денис Охрименко AIN: «Ми хочемо, щоб на світовому мас-маркеті дізналися торгову марку з України, а Kickstarter — це «парадний вхід». Таким чином компанія отримала ресурси, розголос і уявлення про те, наскільки така продукція буде популярною за кордоном.

По материалу eduget.
Новини за темою:
  • Украинский стартап вошел в 20-ку самых перспективных в Европе
  • Стартап выпускников МИМ-Киев привлек $0,4 млн инвестиций
  • Ректори українських вишів обговорили пріоритети вищої школи на 2017 рік
  • Результати дослідження: більшість українських роботодавців не дивляться на диплом
  • Продолжается Всеукраинский фестиваль стартапов
 06.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Enigma-gravitional bot
Грати у онлайн гру Enigma-gravitional bot
Інші ігри

Хмарина