У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Київщина отримала нові шкільні автобуси  Русская версия

Київщина отримала нові шкільні автобуси
Архів новин

30 грудня 2015 року райони Київщини отримали шкільні автобуси.14 транспортних засобів було передано органам управління освітою Баришівського, Білоцерківського, Богуславського, Броварського, Згурівського, Іванківського, Макарівського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького, Поліського, Сквирського, Таращанського, Яготинського районів.

На виконання обласної програми «Шкільний автобус» з обласного бюджету Київської області було виділено 12 млн 150 тис. гривень.

Кошти дали можливість закупити автобуси для тих районів, у яких транспортні засоби було мобілізовано на потреби АТО, або протягом року проведено оптимізацію мережі навчальних закладів та створено освітні округи, а також для новоствореної Калитянської громади. Нові автобуси будуть забезпечувати у сільській місцевості регулярне безоплатне перевезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання та роботи.

За інформацією департаменту освіти і науки Київської ОДА

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • 18 березня освітяни України обговорять аспекти інновацій в освіті
  • Чернігівські освітяни готуються до нового навчального року
  • Михайло Бауер: У Чернівецькій області відкриються нові школи і садочки
  • Три черкаські випускники на ЗНО отримали по 200 балів з двох предметів
  • У Черкаській області вчителька отримала у подарунок ключі від квартири
 31.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина