У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Порошенко розпорядився почати реформу системи інтернатів  Русская версия

Порошенко розпорядився почати реформу системи інтернатів
Архів новин

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження "Про робочу групу з опрацювання пропозицій щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей", метою якого є створення умов для розвитку і виховання дітей у сім’ях або в умовах, максимально наближених до сімейних. Про це повідомляється на сайті Глави держави.

"Робочій групі доручено у тримісячний строк проаналізувати законодавство України з питань охорони дитинства, охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, державного управління та місцевого самоврядування з метою визначення положень, які потребуватимуть змін для забезпечення реформування системи інституційного догляду та виховання дітей", – йдеться в повідомленні.

Також робоча група має провести моніторинг існуючої мережі інтернатних закладів, закладів соціального захисту для дітей, їх кадрового та фінансового забезпечення.

До 10 травня 2016 року за результатами проведеної роботи доручено підготувати законопроекти щодо забезпечення створення належних умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї або в умовах, максимально наближених до сімейних, впровадження системи раннього втручання, розвитку інклюзивної освіти, реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • В аграрному секторі Хмельниччини впроваджуватимуть дуальну систему навчання
  • Закон «Про освіту» має визначити місце молодшого спеціаліста в системі освіти
  • Порошенко розповів, як має розвиватись наука в Україн
  • “Школа може підрізати крила, якщо система орієнтована на середній результат”, - Лілія Гриневич в Лондоні з презентацією “НУШ: Розробка політики для розвитку талантів”
  • МОН відновлює співпрацю зі Світовим банком: планують почати з проекту із загальним бюджетом 400тис доларів США
 29.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №2878

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина