У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Порошенко розпорядився почати реформу системи інтернатів  Русская версия

Порошенко розпорядився почати реформу системи інтернатів
Архів новин

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження "Про робочу групу з опрацювання пропозицій щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей", метою якого є створення умов для розвитку і виховання дітей у сім’ях або в умовах, максимально наближених до сімейних. Про це повідомляється на сайті Глави держави.

"Робочій групі доручено у тримісячний строк проаналізувати законодавство України з питань охорони дитинства, охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, державного управління та місцевого самоврядування з метою визначення положень, які потребуватимуть змін для забезпечення реформування системи інституційного догляду та виховання дітей", – йдеться в повідомленні.

Також робоча група має провести моніторинг існуючої мережі інтернатних закладів, закладів соціального захисту для дітей, їх кадрового та фінансового забезпечення.

До 10 травня 2016 року за результатами проведеної роботи доручено підготувати законопроекти щодо забезпечення створення належних умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї або в умовах, максимально наближених до сімейних, впровадження системи раннього втручання, розвитку інклюзивної освіти, реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Верховна Рада не підтримала повернення до десятирічної системи навчання в школах
  • П.Полянський: Новий законопроект "Про вищу освіту" консервує радянську систему
  • У Харкові розробили першу в Україні систему "Розумний під’їзд"
  • У школах Хмельницького розпочато опалювальний сезон
  • Через аварію в Горлівці не переноситимуть початок навчального року
 29.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Весам эти сутки подарят долгожданное душевное равновесие, гармонию в отношениях, общее улучшение дел. Можно рассчитывать на заслуженный успех в финальном раунде игры, на прилив вдохновения. В ваших руках окажется нужный рычаг управления событиями... далі
Інші гороскопи

Хмарина