У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Порошенко розпорядився почати реформу системи інтернатів  Русская версия

Порошенко розпорядився почати реформу системи інтернатів
Архів новин

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження "Про робочу групу з опрацювання пропозицій щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей", метою якого є створення умов для розвитку і виховання дітей у сім’ях або в умовах, максимально наближених до сімейних. Про це повідомляється на сайті Глави держави.

"Робочій групі доручено у тримісячний строк проаналізувати законодавство України з питань охорони дитинства, охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, державного управління та місцевого самоврядування з метою визначення положень, які потребуватимуть змін для забезпечення реформування системи інституційного догляду та виховання дітей", – йдеться в повідомленні.

Також робоча група має провести моніторинг існуючої мережі інтернатних закладів, закладів соціального захисту для дітей, їх кадрового та фінансового забезпечення.

До 10 травня 2016 року за результатами проведеної роботи доручено підготувати законопроекти щодо забезпечення створення належних умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї або в умовах, максимально наближених до сімейних, впровадження системи раннього втручання, розвитку інклюзивної освіти, реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • В Україні буде впроваджено систему освітньої статистики, - МОН
  • Відбувся перший системний лекторій з Інтернет-бізнесу Internet Business Hub
  • Громадські організації підготували звіт у дослідженні щодо модернізації системи управління освітою в Україні
  • До складу Наглядової ради Львівської політехніки увійшов Петро Порошенко
  • Оприлюднено Дорожню карту освітніх реформ 2015 - 2025 рр.
 29.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина