У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Google з Ford зроблять безпілотне авто  Русская версия

Google з Ford зроблять безпілотне авто
Архів новин

Automotive News, посилаючись на своє джерело, прогнозує: найближчим часом компанії Google і Ford створять спільний бренд. Під ним випускатимуть безпілотні автомобілі.

Представники обох корпорацій не спростовують і не підтверджують інформацію. При цьому працівники компаній, заявляє Automotive News, розповідають про перемовини між ними. Гіганти обміняються можливостями: Ford надасть платформу для створення самокерованих авто, а Google відкриє доступ до своїх програмних розробок автокерування.

У жовтні заговорили про активізацію Google на ринку роботизованих авто після переходу до компанії Роберта Роуза (Robert Rose), який керував створенням автопілоту в Tesla.

Google ще 2014-го оголосив про намір розробляти самокеровані автомобілі. Комп’ютерне керування значно безпечніше за людське, вважають розробники, і таким чином вдасться уникнути багатьох аварій. Експериментальна модель, створена концерном, тестується. Вона подолала понад 2 млн км, розрахована на двох осіб і їздить на електриці. Максимальна швидкість поки що — 40 км/год.

Передбачається, що на виставці CES, яка відбудеться в Лас-Вегасі на початку січня, Google і Ford оголосять про партнерство.

Безпілотника ще немає, а пародія на нього є. В серіалі «Силіконова долина» (Silicon Valley) пройшлися по IT-культурі, пародіювали Джобса і Гейтса, інкубатори і боротьбу стартапів. Не оминули увагою і автономний автомобіль. За сюжетом одного з героїв запрошують відвідати офіс IT-гіганта і присилають по нього роботизоване авто. Той сідає, вражений високими технологіями, але в авто збивається програма і героя доставляють на аеродром, там вантажать з машиною в контейнер і відправляють на техноплатформу посеред океану. Там він проводить три дні з повністю роботизованим персоналом і отримує тяжку моральну травму.

За матеріалом eduget.
Новини за темою:
  • Освіта стала найпопулярнішою категорією на Google Play
  • Google запускає онлайн курс з машинного навчання
  • Google представила свої нові смартфони Nexus
  • Google і Twitter працюють над створенням спільного новинного сервісу
  • Через поломку російського "Прогреса" космонавти МКС повернуться на Землю не раніше липня
 28.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Stick trampoline
Грати у онлайн гру Stick trampoline
Інші ігри

Хмарина