У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Як визначити конкурсний бал у 2016-му  Русская версия

Як визначити конкурсний бал у 2016-му
Архів новин

Міносвіти роз’яснило, як вирахувати конкурсний бал у 2016 році. Методику пояснено в офіційному листі міністерства, і вона складається як з обов’язкових вимог, так і з рекомендованих. Однієї формули для всіх вишів немає.

Конкурсний бал – це сума балів за кожен сертифікат ЗНО, додають середній бал шкільного атестату, в разі проведення конкурсу творчих або фізичних здібностей – бал за нього, призерам олімпіад або МАН – бал за особливі успіхи, для вступу на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності – бал за успішне закінчення підготовчих курсів до цього вишу.

Сума балів за цим переліком помножується на вагові коефіцієнти, що встановлюються Правилами прийому до вищого навчального закладу. Сума цих коефіцієнтів обов’язково дорівнює одиниці.

Правила прийому до внз затверджує вчена рада цього закладу, вони мають бути оприлюднені до 15 грудня на сайті вишу. При цьому Міносвіти формулює ті вимоги, яких обов’язково дотриматися:

Частка сертифікату ЗНО в конкурсному балі має становити не менше 20% Середній бал шкільного атестату – до 10% За особливі успіхи або закінчення підготовчих курсів – до 5% За конкурс творчих чи фізичних здібностей – до 25%, крім творчого конкурсу при вступі на підготовку за спеціальностями "Культура і мистецтво" та "Архітектура та будівництво" (вага бала до 50%).

Формула обрахування конкурсного балу, рекомендована Міносвіти

КБ – конкурсний бал

П1 – результат ЗНО за предметом 1

П2 – результат ЗНО за предметом 2

П3 – результат ЗНО за предметом 3 або бал за конкурс творчих чи фізичних здібностей

А – середній бал атестату повної середньої освіти

КБ=К1*П1+ К2*П2+ К3*П3+К4*А+К5*ОУ

При цьому сума коефіцієнтів К1+К2+К3+К4+К5=1.

Самі коефіцієнти мають дорівнювати чи бути меншими 0,2, коефіцієнт за конкурс творчих або фізичних здібностей (К3) має не перевищувати 0,5, за шкільний атестат – не перевищувати 0,1, а за особливі успіхи – 0,05.

Після обрахунку за формулою КБ має не перевищувати 200 балів.

Детальну інформацію щодо необхідних сертифікатів ЗНО і присвоєного кожному із показників коефіцієнтів шукайте на сайтах вишів у Правилах прийому.

За матеріалом eduget.
Новини за темою:
  • Закон «Про освіту» має визначити місце молодшого спеціаліста в системі освіти
  • Оголошено конкурсний відбір на навчання у провідних університетах США
  • Медики розповіли, як визначити безпечну для школяра вагу ранця
  • Восени Україна визначиться із списком міжнародних ВНЗ, де навчатимуться українські студенти
  • МОНмолодьспорту оголошує конкурсний відбір наукових проектів
 28.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина