У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Украинские университеты, научные учреждения получили доступ к электронным...  Українська версія

Украинские университеты, научные учреждения получили доступ к электронным базам научных данных - инструмента для повышения эффективности исследовательской работы
Архів новин

23 грудня 2015 року підрозділ наукових досліджень та інтелектуальної власності компанії Thomson Reuters провідного світового постачальника аналітичної інформації для бізнесу та науки оголосив про надання своїх флагманських інформаційних ресурсів українському Консорціуму e-VERUM, до складу якого увійшли 100 українських університетів та наукових установ.

Доступом до інформаційних ресурсів підрозділу наукових досліджень та інтелектуальної власності компанії дозволить посилити присутність України на світовій науковій арені та підвищити рівень українських наукових публікацій. Як зазначив заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, оскільки Україна обрала євроінтеграційний напрям руху, наука має стати одним із ключових елементів цієї інтеграції. При цьому наявність у вітчизняних університетів та наукових установ можливостей користуватись визнаними професійним науковим середовищем базами даних є необхідною умовою ефективного міжнародного науково-технічного співробітництва.

За словами Максима Стріхи новим Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», який було схвалено Верховною Радою України 26 листопада 2015 року, передбачено можливість надання грантів на забезпечення доступу до електронних баз наукових даних. «Міністерство у 2016 році планує розпочати надавати таку підтримку»,- повідомив заступник Міністра.

Максим Стріха зауважив, що університетам та науковим установам не слід забувати про забезпечення можливості доступу власних співробітників та студентів до професійних наукових інформаційних ресурсів. «В першу чергу, це має бути їхньою ініціативою, що й демонструє ідея утворення консорціуму e-VERUM», – додав заступник Міністра .

Член Виконавчого комітету Консорціуму e-VERUM Тетяна Ярошенко зазначила, що партнерство з Thomson Reuters зробить значний внесок у науковий розвиток України та допоможе досягти більшої присутності на світовій науковій арені, а значить, підтримає європейський вектор розвитку України.

У консорціумі впевнені, що ця співпраця підвищить наукову та публікаційну активність і продуктивність науковців, виведе міжнародне наукове співробітництво українських університетів і наукових установ на новий рівень, а також простимулює надходження фінансування дослідницьких проектів за рахунок грантів і наукового співробітництва. Керівництво університетів, наукових установ, Міністерства освіти та науки та Національної академії наук України тепер матимуть інструменти для стратегічного планування наукового розвитку освітніх і наукових організацій, а також управління ним.

Керуючий директор Thomson Reuters Петро Марчевський зазначив, що впродовж десятиріч підрозділ наукових досліджень та інтелектуальної власності компанії Thomson Reuters підтримує фахівців, допомагаючи їм досягати успіхів у дослідженнях. «Сьогодні ми з радістю оголошуємо, що тепер наші флагманські платформи та рішення можуть використовувати більш ніж 100 українських університетів і наукових інститутів. Web of Science, Journal Citation Reports і Derwent Innovations Index надають науковим професіоналам доступ до надійних матеріалів із низки різних дисциплін, а також інструменти для підвищення ефективності дослідницької роботи студентів, викладачів, фахівців та науковців», – підкреслив керуючий директор.

Слід зазначити, що Консорціум e-VERUM представляє понад 100 українських університетів і наукових установ Національної академії наук України, у тому числі 26 університетів і наукових організацій, переведених із непідконтрольних Україні територій. Усі ці установи отримають доступ до інформаційних ресурсів підрозділу наукових досліджень та інтелектуальної власності компанії Thomson Reuters. Засновниками консорціуму e-VERUM є чотири організації, керівники яких стали членами Виконавчої Ради Консорціуму: Асоціація «УРАН», Громадське об’єднання «ЕЛібУкр», Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського та Наукова бібліотека ім. Максимовича Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Передплата рішень підрозділу наукових досліджень та інтелектуальної власності компанії Thomson Reuters фінансується як за рахунок власних коштів українських університетів і наукових установ, так і міжнародними спонсорами.

Рішення підрозділу наукових досліджень та інтелектуальної власності компанії Thomson Reuters для доступу до провідних баз даних цитування регулярно використовують понад 7000 дослідних установ у 120 країнах із метою інформаційної підтримки своєї роботи.

По материалу Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Европейский университет Виадрина предлагает стипендии для украинцев
  • Рождественские подарки получат свыше 4 тысячи воспитанников интернатных учреждений Закарпатья
  • Украинским ученым предложены стипендии для обучения в Европейском университете Флоренции
  • В Черкасском национальном университете пройдет конференция "Проблемы математического образования"
  • В Киеве состоится Всеукраинский астрономический педагогический фестиваль
 25.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

На политзанятиях офицер спрашивает:
- Мамедов, что такое нейтралитет?
- Нейтралитет, это когда я, ты и Раджабов лежим в один кровать.
Укрываемся одним одеялом. Ты лежишь справа, Раджабов - слева, я -
середина. Ты тянешь одеяло на себя, Раджабов - на себя, я -
молчу. Я - нейтралитет.
Інші анекдоти

Хмарина