У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Президента закликали почати реформу науки  Русская версия

Президента закликали почати реформу науки
Архів новин

Депутати Міжфракційного об’єднання «ЄвроОптимісти» закликали президента Порошенка підписати законопроект «Про науку та науково-технічну діяльність» та започаткувати реформу наукової сфери. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сторінці об’єднання у Facebook.

Зокрема, члени МФО «ЄвроОптимісти», вважають, що українська наука потребує найскорішого реформування.

«Країну полишають кращі наукові кадри, що є неприпустимим для перспективи розвитку. Ті, хто намагається гальмувати запуск цієї реформи, грають проти інтересів громадян та держави», – йдеться у зверненні до Порошенка.

Депутати нагадують, що парламент 10 листопада 2016 року ухвалив законопроект «Про науку та науково-технічну діяльність» (№2244а), який визначив шлях реформування наукової сфери.

«Засадничими його принципами є децентралізація управління науковою сферою, демонополізація джерел її фінансування та європейські підходи. Сформоване бачення – консенсусне і є результатом довгих дискусій, в результаті яких всім зацікавленим сторонам удалося дійти компромісу: замість чотирьох альтернативних законопроектів у кінцевому підсумку на рішення депутатів винесли один, який врахував усе краще, що було в решті проектів. Парламент підтримав цей документ 290 голосами», – зазначають депутати Міжфракційного об’єднання.

«Наразі законопроект відданий на підпис Президента України. Сьогодні, 23 грудня, спливає строк, у який він має визначитися, чи підписувати цей документ, відтак – започаткувати реформу. Реформу, яка дасть надію молодим ученим реалізувати себе в Україні й на благо України. Реформу, яка дозволить відмовитися від забюрократизованої застарілої радянської системи управління наукою на користь створення креативного середовища, що спонукає до винаходів. Реформу, яка надасть можливості для розвитку і започаткує прозоре фінансування. Реформу, яка, започаткує моду в Україні на науку й перетворить науковців із жебраків на тих, хто формує суспільну думку. Все це є в законопроекті «Про науку та науково-технічну діяльність», – йдеться у заяві.

Депутати МФО «ЄвроОптимісти» звернулись до Президента України нарешті започаткувати реформу, наслідки якої стануть відчутні у всіх сферах нашого життя.

«Це – довгий шлях, попереду ще багато рішень у цій царині. Але потрібно зробити перший крок. І таким кроком є набуття чинності Закону «Про науку та науково-технічну діяльність», – наголошують народні депутати.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • 4-6 січня було проведено новорічну ялинку для дітей за участю Президента України
  • У Львові презентували книгу науковця з Острозької академії
  • Наука підтверджує: на Хрещення вода стає цілющою
  • 20 січня у Харкові відбудеться презентація наукового видання "Університетська автономія: її друзі та вороги"
  • У Харкові презентували наукове видання "Університетська автономія: її друзі та вороги"
 25.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина