У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Українські розробники створили програму, що розпізнає плагіат у студентських...  Русская версия

Українські розробники створили програму, що розпізнає плагіат у студентських роботах
Архів новин

Наприкінці 2015 року компанія "Антиплагіат" створила програмне забезпечення, здатне знаходити текстові збіги і розпочала співпрацю з кількома українськими університетами, давши їм можливість безкоштовно перевіряти студентські роботи (переважно дипломи) на наявність текстових збігів. Як повідомляє Ain.ua, "Антиплагіат" уклав договори з Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП), Національним університетом "Львівська політехніка" (НУ "ЛП") і Львівською комерційною академією.

За умовами договору про співпрацю, вищі навчальні заклади отримали безкоштовний доступ до програмного забезпечення і зараз тестують його якість. Вони можуть перевіряти оригінальність студентських робіт, порівнюючи їх з іншими з інтернету і внутрішньої бази університету.

Програмне забезпечення миттєво надає звіт з відсотковим показником унікальності і збігів, посилання на веб-джерела матеріалу та історію перевірок. Команда "Антиплагіат" розробила алгоритми, що вміє розпізнавати цитати різних стилів, знаходити перефразування, заміну символів, сінонімізацію та інше.

Текстові збіги не обов’язково є плагіатом – викладачі розглядають кожен випадок і виносять остаточне рішення індивідуально.

Команда "Антиплагіат" розповіла, що робоча група зібралася приблизно два роки тому. Саме тоді народилася ідея проекту. Програміст Єгор Мельников (який зараз обіймає посаду головного інженера) почав працювати над ідеєю, яка в результаті стала суттю проекту. Розробка здійснюється постійно, перший прототип був готовий влітку 2014 року.

Проект працює завдяки вкладенню коштів приватного західного інвестора, який попросив не розголошувати виділену "Антиплагіатом" суму. Над проектом зараз працюють близько 10 осіб з усього світу разом з фахівцями, яких інвестор підключив для розвитку проекту (маркетинг, стратегія, продажу). Проект вже працює на західних ринках. У них два напрямки – b2b (університети і коледжі) і b2c (студенти).

Крім студентів і викладачів, "Антиплагіат" також може бути корисний журналістам, веб-майстрам, письменникам і всім тим, кому важлива унікальність написаного контенту. У майбутньому команда сервісу планує підключити модуль перевірки граматики, додати функцію редагування в режимі онлайн, розробить систему оцінки робіт.

Також "Антиплагіат" працює над рядом безкоштовних освітніх проектів, таких як інтеграція з Google Books і співпраця з University of People. Однією з цілей проекту є створення всеукраїнської бази студентських робіт для безкоштовної перевірки, якою могли б користуватися всі навчальні заклади України.

За матеріалом Вища освіта.
Новини за темою:
  • Українським вченим запропоновано стипендії для навчання в Європейському університеті Флоренції
  • Програма імені Лео Бека оголошує 12 докторантських стипендій з німецької-єврейської історії
  • У Києві відбудеться Всеукраїнський астрономічний педагогічний фестиваль
  • 2 лютого розпочинає роботу система "Конкурс" для інформування українських абітурієнтів
  • Самбір першим в Україні затвердив програму розвитку Пласту
 23.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Wheelers
Грати у онлайн гру Wheelers
Інші ігри

Хмарина