У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Екологія майбутнього стартує у Гарварді  Русская версия

Екологія майбутнього стартує у Гарварді
Архів новин

Центр дослідження навколишнього середовища у Гарварді заснував стипендію для талановитих молодих вчених та спеціалістів із різних галузей. Це можуть бути природничі науки, економіка, право, громадський порядок, охорона здоров’я, медицина, дизайн, а також будь-які гуманітарні науки. Спектр тем може бути достатньо широким – метою програми є поєднання найкращих учених як із зарубіжних країн, так і з Гарварду для комплексного підходу до розв’язання екологічних проблем.

Ще одна ціль – екологія спілкування, встановлення товариських відносин між членами команди вчених, тож кожен учасник може обрати собі студента Гарварду, в якого він хотів би гостювати.

Головний принцип відбору – академічна успішність ученого та важливість його теми для розв’язання актуальних проблем навколишнього середовища.

Гарвард пропонує максимально комфортні умови для іноземних учасників цієї дворічної програми: зарплата $62 000 на рік, медична страховка, компенсація поїздки до дослідницького центру $2 500 та покриття інших транспортних та професійних витрат на $2 500. Загалом Дослідницький центр планує видати 6 таких стипендій у 2016 році.

Дедлайн подання документів – 13 січня 2016 р.

Докладніше про програму the Environmental Fellows за посиланням

За матеріалом eduget.
Новини за темою:
  • До Гарвардського університету цього року прагне потрапити рекордне число абітурієнтів
  • Професор Гарвардського університету, що назвала Х.Клінтон "монстром", працюватиме з нею в Білому домі
  • У Московському державному університеті стартує курс відкритих лекцій з нанотехнологій
  • У Китаї офіційно стартував план із залучення висококваліфікованих кадрів з-за кордону
  • У студентському містечку Гарварду відкрили стрілянину
 23.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Косметичка
Грати у онлайн гру Косметичка
Інші ігри

Хмарина