У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Завершился Открытый чемпионат Украины по шахматам среди команд детско-юношеских...  Українська версія

Завершился Открытый чемпионат Украины по шахматам среди команд детско-юношеских спортивных школ и специализированных детско-юношеских спортивных школ олимпийского резерва
Архів новин

У Києві завершився Відкритий чемпіонат України серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву з шахів, що проходив у Міжрегіональній Академії управління персоналом з 16 до 18 грудня 2015 року.

Організаторами змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Міжрегіональна Академія управління персоналом.

Як повідомив головний спеціаліст Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, головний суддя змагань Іван Захарчук, метою чемпіонату є популяризація досягнень шахової гри, залучення молоді до активних занять шахами та участі у змаганнях з шахів, виявлення талановитих молодих шахістів України та підвищення їхньої майстерності.

Національний арбітр, суддя чемпіонату Едуард Гельфанд розповів, що змагання проводяться за швейцарською системою в 5 турів у шаховій дисципліні – класична гра. Контроль часу для змагань – 60 хвилин кожному учаснику до закінчення партії. Очікування суперника при спізненні – 30 хвилин. Утворення пар команд здійснюється за набраними командними очками: 2 очки за перемогу, 1 очко за нічию, 0 очок за поразку. Змагання проводяться відповідно до Правил спортивних змагань з шахів.

Протягом чемпіонату учасники успішно демонстрували свою майстерність. Для команд-учасниць боротьба за призові місця виявилась досить напруженою, однак цікавою.

18 грудня відбулася офіційна церемонія закриття і оголошення переможців. За результатами змагань призові місця Відкритого чемпіонату України серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву з шахів розподілилися так:

I місце посіла команда Дитячо-юнацької спортивної школи м. Миргород;

II місце у команди Дитячо-юнацької спортивної школи № 3 м. Івано-Франківськ;

III місце у збірної команди м. Кремінна.

Переможці змагань Роман Яременко, Станіслав Василів, Влада Савицька та Олександра Кривко отримали кубки, медалі та сертифікати.

У чорно-білих боях взяли участь 6 найсильніших команд-учасників з усієї України: команда вищого професійного училища № 25 м. Київ; команда дитячо-юнацької спортивної школи м. Миргород; збірна команда м. Кремінна; команда Економіко-правового технікуму при МАУП м. Київ; команда дитячо-юнацької спортивної школи № 3 м. Івано-Франківськ; команда підліткового спортивного клубу «Бригантина» м. Київ.

Протягом трьох днів команди змагалися у складі 3+1 (троє хлопців і одна дівчина). Переможців визначали у 5 турів. За інформацією Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

По материалу Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • В детсадах Украины будут изучать компьютерную грамоту, иностранный язык и хореографию
  • Зинченко возглавил Национальное космическое агентство Украины
  • Кировоградских учеников будут убеждать жить и работать в Украине
  • Вакарчук хочет увеличить число украинских школ в Крыму
  • В апреле 2012г. в украинской Википедии впервые просмотрено больше 50 миллионов страниц в месяц
 22.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина