У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В Україні вчать, але не знають англійську  Русская версия

В Україні вчать, але не знають англійську
Архів новин

Дослідницька компанія TNS оприлюднила дані щодо вивчення англійської в Україні, повідомляє iPress.

Порівняно з країнами Європи Україна відстає у готовності населення спілкуватися іноземною мовою. Дані Євробарометра “Європейці та їхні мови” свідчать, що більше половини жителів країн ЄС знають щонайменше дві мови, а 38% європейців вільно володіють англійською.

З українців 18% володіють англійською на рівні вище середнього, хоча вивчали – 89%. При цьому вони розуміють необхідність знати мови – 2/3 запевнили, що планують їх вивчати, здебільшого англійську, яку прагне опанувати половина опитаних. 97% з них хочуть, щоб її вивчали діти.

Більше половини приваблює той момент, що іноземна мова може забезпечити для них та їхніх дітей можливість вільного спілкування з іноземцями. Водночас 43% вважають, що володіння іноземною дозволяє отримати кращу роботу. Серед сфер, у яких знання англійської мови підвищує середню заробітну плату працівника, є безпека та охорона, медицина і фармацевтика, а також виробництво та IТ.

Нагадаємо, 2016-й названо роком англійської мови в Україні. Щоб покращити статистику, за якою українці здебільшого вивчають англійську і здебільшого її не знають, запустили проект “Вчителі англійської – агенти змін” для перекваліфікації вчителів англійської мови. Його мета — протягом року перенавчити 4000 педагогів.

За матеріалом eduget.
Новини за темою:
  • "Teraz Wroclaw" в українських Центрах європейської інформації
  • "БЮТ-Батьківщина" хоче заслухати у Верховній Раді України міністра освіти
  • "Еротичний" кліп студентів М.Поплавського "Привіт Америка" став хітом українського інтернету
  • "Євромедіа Компані" отримає 4 млн грн на пропаганду системи освіти України за кордоном
  • "За Україну!" вимагає невідкладно прийняти закон про зовнішнє тестування
 22.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №8335

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина