У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Фемінізація від Google  Русская версия

Фемінізація від Google
Архів новин

На честь відомого американського вченого Аніти Борг (1949-2003) у 2004 році компанія Google створила стипендію, яка надається жінкам для підкорення вершин у сфері IT.

Аніта Борг, доктор наук з інформаційних технологій, ще у 1997 році заснувала Інститут зі справ жінок та технологій (Institute for Women and Technology (IWT)), який потому було названо на ім’я засновниці – The Anita Borg Institute for Women and Technology. Головною мрією доктора Борг було, щоб до 2020 року 50% програмістів складали жінки, саме тому на честь Аніти й було засновано стипендію від Google в € 7000.

Стипендія The Google Anita Borg Memorial Scholarship (www.google.com/anitaborg/emea) надається студенткам бакалаврату та магістратури з Європи, Ближнього Сходу та Африки. Враховуватимуть академічну успішність, цікавість до галузі IT. Сама програма проводитиметься влітку 2016 року, тож не зашкодить навчанню в рідному університеті.

Хто може подавати документи на стипендію?

Студентки університету в 2015-2016 навчальному році, які вивчають інформатику, обчислювальну техніку та тісно пов’язані науки й відзначаються академічною успішністю. Претендентка повинна мати підстави для навчання на денному відділенні в бакалавраті, магістратурі чи аспірантурі університетів Європи, Ближнього Сходу та Африки. Проекти програми проводитимуться в Ізраїлі, Румунії та ПАР.

Дедлайн подання документів – 31 грудня.

Записатися онлайн можна за посиланням Google Scholarships & Programs

За матеріалом eduget.
Новини за темою:
  • Google: Освітянський сайт не містить небезпеки для відвідувачів
  • Google Translate представив нову послугу для студентів, що вивчають латинь
  • З 28 березня приймаються заявки на участь у грантовій програмі для студентів Google Summer of Code 2011
  • Google визначив Топ-20 українських ВНЗ, що цікавлять абітурієнтів
  • Українці вперше вийшли до фіналу конкурсу Google Science Fair 2012
 21.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №456

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина