У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Існує 12 типів веселок - вчені  Русская версия

Існує 12 типів веселок - вчені
Архів новин

За повідомленням National Geographic, існує аж 12 типів веселок. Таку систему запропонував французький метеоролог і вона проста і зрозуміла навіть для людей, які не розуміються в науці.

Веселка зазвичай має сім кольорів, але це далеко не завжди так. Іноді за першим кольором слідує більше темний колір, а іноді цей темний зустрічається всередині веселки. Зустрічаються також веселки, в яких якийсь із кольорів взагалі відсутній.

Загальноприйняті класифікації веселок ґрунтуються на розмірі крапель дощу, внаслідок чого і утворюється таке явище як веселка. Яскравість кольорів залежить від того, наскільки великі краплі, чим більші вони – тим веселка яскравіша. Інша класифікація ґрунтується на рівні висоти Сонця над Землею.

Жан Рікар разом з іншими науковцями проаналізували близько сотень зображень веселок і розподілили їх на 12 груп, в залежності від яскравості основних кольорів, насиченості темного кольору, відсутністю певних кольорів, наприклад зеленого або синього з фіолетовим кольорів та ін.

Жан Рікар говорить, що така класифікація абсолютно не складна, будь-хто, побачивши в небі веселку відразу зможе визначити до якого класу вона належить. Наприклад, туманна веселка червоного кольору кольору може бути лише на світанку на сході з дуже маленьких крапель води.

Також французький науковець зазначає, що веселки можуть бути орієнтиром у пошуках життя на інших планетах, адже ознаки такого природного явища як веселка, можуть свідчити про наявність на певних планетах води.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Вчені: шлюб більш вигідний чоловікам, ніж жінкам
  • Вчені виявили нові властивості елементарних часток нейтрино
  • Вчені додадуть до 30 червня секунду для врівноваження часу
  • Вчені створили технологію "склеюванню" клітин
  • Вчені виявили галактику, яка в 300 трлн разів яскравіша за Сонце
 21.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №7596

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина