У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Львів оголошено містом літератури  Русская версия

Львів оголошено містом літератури
Архів новин

У ЮНЕСКО оголосили Львів містом літератури. Львів увійшов до мережі креативних міст (Creative Cities Network), посівши 15 місце з 20.

При складанні рейтингу на титул «Місто літератури» враховувалися такі чинники, як видатний культурний спадок, кількість бібліотек, динамічне сучасне культурне життя, сприяння муніципальної влади проведенню різноманітних фестивалів, конференцій та ярмарок.

Сайт cityofliterature.com наводить таку статистику про Львів:

Місто з 730 000 населенням, у якому 45 книжкових магазинів, 174 бібліотеки, 54 музеї. Читачами бібліотек є 334 000 жителів, тобто 45% населення міста. У Львові 12 кінотеатрів, 7 театрів, 5 культурних центрів, а також 26 видавничих компаній та 86 типографій на території 182,01 кв. км.

З культурних досягнень Львова у форматі Creative Cities відзначили роботу Центру міської історії Центрально-Східної Європи (www.lvivcenter.org) та, звичайно, книжковий фестиваль, який відбувається з 1997 року та збирає до 60 000 відвідувачів, Форум Українських Книговидавців, співпрацю з Книжковою Платформою (www.bookplatform.org) за підтримки Євросоюзу.

Львів – найдавніше місто у Східній Європі за традицією книговидання, понад 400 років. Її відлік іде від 1547 року, коли Іван Федоров надрукував «Апостол» та «Буквар», та 1586 року – заснування при Успенській церкві Ставропігійського братства.

Перша конференція «Львів – Місто літератури» відбулась у лютому 2013 року й зібрала понад 100 професіоналів з усіх галузей, що мають стосунок до книговидавництва.

Повний перелік «Міст літератури» з усього світу:

Единбург (Шотландія, Велика Британія) Мельбурн (Австралія) Айова (США) Дублін (Ірландія) Рейк’явік (Ісландія) Норвіч (Англія, Велика Британія) Краків (Польща) Дунедін (Нова Зеландія) Прага (Чехія) Гейдельберг (Німеччина) Гренада (Іспанія) Ульянівськ (Росія) Багдад (Ірак) Тарту (Естонія) Львів (Україна) Любляна (Словенія) Барселона (Іспанія) Ноттінгем (Англія, Велика Британія) Обідос (Португалія) Монтевідео (Уругвай)

За матеріалом eduget.
Новини за темою:
  • Модель дохідного будинку розроблятимуть студенти та науковці Львівського інституту УБС
  • Оголошено номінантів на Першу національну кінопремію
  • Львівські фотографи перемогли у престижному міжнародному конкурсі
  • Рок-урок: в Харкові вчитель літератури доповнює уроки музикою
  • "Ми можемо створювати якісну навчальну літературу", – Лілія Гриневич на презентації Хрестоматії сучасної дитячої літератури
 21.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина