У базі 27618 реферата, 364 підручника

 81% молодих українців пишаються країною - опитування  Русская версия

81% молодих українців пишаються країною - опитування
Архів новин

Українська молодь у переважній більшості пишається своїм громадянством – такі дані соціологічного опитування "Молодь України-2015", проведеного компанією GfK Ukraine. Згідно з результатами опитування, проведеного серед молодих українців на замовлення міністерство молоді та спорту, 81% представників молоді пишаються тим, що вони є громадянами України. 8% респондентів сказали, що не пишаються українським громадянством, а близько 11% опитаних не змогли відповісти на це питання. Говорячи про бойові дії і загрозу війни, 26% респондентів заявили, що готові захищати свою країну зі зброєю в руках у випадку, якщо їх мобілізують або виникне нагальна потреба (серед чоловіків таких 34%, серед жінок 17%). Ще 3% опитаних вже брали або беруть участь у військових діях. Дослідження було проведено компанією GfK Ukraine у 2015 році за підтримки системи ООН в Україні, зокрема Фонду народонаселення ООН (UNFPA), Програми розвитку ООН (UNDP), Дитячого фонду ООН (UNICEF), програми Волонтери ООН (UNV) і офісу координатора системи ООН.

За матеріалом BBC Україна.
Новини за темою:
  • Кристали нового покоління для адронного колайдера створять українці
  • У Військовому інституті КНУ відбувся випуск молодих офіцерів
  • В Україні провели дослідження зарплатних очікувань молодих фахівців
  • Створення ядерної установки в Пятихатках дасть робочі місця для молодих учених
  • Перше в історії зовнішнє тестування з англійської мови збираються пройти 65 тисяч українців
 21.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Лекция, тихое бубнение преподавателя заглушают звуки с улицы: под окнами аудитории разгружают грузовик с какими-то трубами. Препод по ходу лекции делает замечание: "А вот это вы обязательно запишите." И в ту же секунду один из грузчиков роняет трубу на ногу другого грузчика... Раздается громкий отборный мат. Лектор не растерялся и добавил: "Это тоже обязательно запишите, в жизни пригодится."
Інші анекдоти

Хмарина