У базі 27618 реферата, 364 підручника

 81% молодих українців пишаються країною - опитування  Русская версия

81% молодих українців пишаються країною - опитування
Архів новин

Українська молодь у переважній більшості пишається своїм громадянством – такі дані соціологічного опитування "Молодь України-2015", проведеного компанією GfK Ukraine. Згідно з результатами опитування, проведеного серед молодих українців на замовлення міністерство молоді та спорту, 81% представників молоді пишаються тим, що вони є громадянами України. 8% респондентів сказали, що не пишаються українським громадянством, а близько 11% опитаних не змогли відповісти на це питання. Говорячи про бойові дії і загрозу війни, 26% респондентів заявили, що готові захищати свою країну зі зброєю в руках у випадку, якщо їх мобілізують або виникне нагальна потреба (серед чоловіків таких 34%, серед жінок 17%). Ще 3% опитаних вже брали або беруть участь у військових діях. Дослідження було проведено компанією GfK Ukraine у 2015 році за підтримки системи ООН в Україні, зокрема Фонду народонаселення ООН (UNFPA), Програми розвитку ООН (UNDP), Дитячого фонду ООН (UNICEF), програми Волонтери ООН (UNV) і офісу координатора системи ООН.

За матеріалом BBC Україна.
Новини за темою:
  • Янукович схвалив створення Національного науково-дослідного інституту українознавства і всесвітньої історії
  • Янукович обіцяє не допустити закриття україномовних шкіл
  • Янукович критикує Кабмін за зобов’язання вчителів україномовних шкіл говорити українською мовою в робочий час
  • Янукович і Азаров привітали українців із Днем знань
  • Яндекс назвав найчастіші помилки в україномовних запитах
 21.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина