У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Нарада з видавцями і авторами навчальної літератури, публікацій у фахових...  Русская версия

Нарада з видавцями і авторами навчальної літератури, публікацій у фахових періодичних виданнях для дошкільної освіти
Архів новин

15 грудня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась нарада з видавцями і авторами навчальної літератури, публікацій у фахових періодичних виданнях для дошкільної освіти.

Участь у заході взяли начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Тамара Панасюк, начальник відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти Олена Низковська, представники видавництв «Берегиня», «Генеза», «Зірка», «Ранок», «Мандрівець», «МЦФЕР-Україна», «Основа», «Підручники і посібники», «Світич», Видавничий дім «Школа» та практики дошкільних навчальних закладів.

Під час наради обговорено найбільш актуальні питання, що виникають під час розробки, видання та використання літератури для дітей дошкільного віку та педагогів ДНЗ. Зокрема, звернули увагу на видання відповідно до освітніх ліній Базового компоненту дошкільної освіти. Виявили напрямки літератури, якої сьогодні найбільш потребують практики. Крім того, працівники дошкільних навчальних закладів висловили побажання та зауваження щодо якості та вікової відповідності дитячих видань.

Всі учасники наради погодились із тим, що дошкільний вік – це дуже відповідальний період у житті дитини та її батьків. Саме тому, у цьому віці у людини починає формуватися пізнавальна активність, здібності певного характеру, інтелектуальний та особистісний потенціал. Посібники для дошкільників покликані сприяти гармонійному формуванню особистості дитини.

На сучасному книжковому ринку представлена велика кількість дитячих розвиваючих видань, не всі з яких належним чином перевірені та скоректовані. Саме тому, особливу увагу видавництв було зосереджено на якості книжкової продукції для дітей, батьків та педагогів.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Чернігівські освітяни готуються до нового навчального року
  • На Київщині при отриманні хабара затримано викладача агротехнічного навчального закладу
  • Музей Михайла Булгакова увійшов до двадцятки найкращих літературних музеїв світу
  • У Харкові пройшла нарада з вченими щодо епідеміологічної ситуації
  • Визначено строки та порядок закінчення навчального року в українських школах
 16.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина