У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Всеукраїнський методичний семінар-тренінг для методистів з предмету «Захист...  Русская версия

Всеукраїнський методичний семінар-тренінг для методистів з предмету «Захист Вітчизни»
Архів новин

У Києві на базі ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбувся Всеукраїнський методичний семінар-тренінг: «Посилення практичного компоненту у навчальній програмі «Захист Вітчизни» для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» для методистів з предмету «Захист Вітчизни» обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

У заході взяли участь директор ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Сергій Петрович, заступник керівника Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації Президента України Микола Ксюк, директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Супрун, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У КНУКіМ відбувся VI Всеукраїнський фестиваль дизайну та реклами
  • Через рік школи стануть профільними: 9 предметів з 22
  • Отруєння Ющенком стало предметом наукового дослідження
  • У Криму більшість учасників тестування хочуть здати три предмети
  • У 2009 році харків’яни перемогли у 6 з 10 Всеукраїнських учнівських турнірів
 15.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №2936

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина