У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені вияснили, чому деякі люди болісно сприймають холод  Русская версия

Вчені вияснили, чому деякі люди болісно сприймають холод
Архів новин

Мутуючий ген SCN9A, може зміни деяких типів іонних каналів, і цим самим змушує своїх носіїв. болісно сприймати холод, заявляють дослідники. На трьох поколіннях однієї родини вченими було проведено ряд дослідів: дівчинки шести років, її тата, тітки дівчинки, доньки тітки та бабці. Всі ці люди при відчутті низьких температур відчували неприємні, та навіть больові відчуття. В ході досліджень було виявлено, що причиною цього є мутуючий ген, що носить назву SCN9A. Внаслідок мутації білки або канали іонів, через які переміщаються самі іони через клітинну мембрану, – змінилися. Саме це й спровокувало надлишкову чутливість сенсорних нейронів до холоду і, як результат, – болісні відчуття. Дослідники говорять, що отримані результати можуть допомогти в лікуванні хвороб, що пов’язані з хронічним болем.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Янукович не дав Шевченківську премію з літератури
  • Янукович вручив Шевченківські премії
  • Янукович відбирає людей в проект "Нова еліта нації"
  • Ющенко попросив українських вчених знайти вихід з кризи
  • Ющенко закликає вчених активніше залучитися до подолання кризи
 14.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина