У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Арсеній Яценюк назвав основні цілі діяльності Уряду на 2016 рік  Русская версия

Арсеній Яценюк назвав основні цілі діяльності Уряду на 2016 рік
Архів новин

Серед основних завдань на наступний рік – освітня і медична реформи, прозора приватизація, продовження децентралізації, судова реформа. Про це сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у Парламенті в рамках «Години запитань до Уряду» під час звіту Уряду України за рік роботи у п’ятницю, 11 грудня.

Однією з цілей на 2016 рік Арсеній Яценюк назвав освітню реформу, насамперед середньої освіти: «Ми багато що зробили в реформі вищої освіти і імплементуємо закон про вищу освіту. Але середня освіта є базою для того, щоб українська молодь мала майбутнє».

Ще одним пріоритетом на наступний рік є зміни в системі охорони здоров’я: «Це перехід від фінансування ліжка до фінансування сервісу по наданню медичної послуги».

Арсеній Яценюк також наголосив на необхідності проведення в 2016 році прозорої приватизації.

Глава Уряду звернувся до членів Парламенту, «більш активно працювати по прийняттю законів, в тому числі щодо приватизації». Він нагадав, що кілька разів законопроекти про прозору, чесну, конкурентну і ефективну приватизацію розглядалися в стінах українського Парламенту, проте не отримали підтримки.

«Звертаюсь до членів Парламенту з тим, щоби дати можливість залучити іноземні інвестиції, збільшити робочі місця, провести чесну, прозору і конкурентну приватизацію і позбавитися від політичного впливу в питаннях управління державними підприємствами. Як ми це зробили в НАК «Нафтогаз України», де запроваджений новий статут, нові незалежні директори, які працюють не під політиками, а виключно в інтересах державної компанії», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Також до кінця поточного року необхідно ухвалити закон України про державний бюджет та податкову реформу і прийняти все необхідне законодавство, «щоб 2016 рік став роком економічного зростання»: «Звертаюсь до членів українського Парламенту провести ефективну дискусію і до кінця поточного року прийняти ці законопроекти».

Завдяки цьому, наголосив він, наступного року будуть впроваджені нові податкові правила і нова податкова політика.

Глава Уряду також наголосив на необхідності продовження процесу децентралізації. Він нагадав, що в минулому році буде проведена бюджетна децентралізація, «яка дала можливість місцевим громадам збільшити свої доходи»: «Близько 20 мільярдів гривень зараз у територіальних громад і в органів місцевої влади є вже на рахунках Державного казначейства».

«Ми провели дуже великі пакети децентралізації щодо передачі функцій по реєстрації, по бізнесовій діяльності безпосередньо на органи місцевої влади. Це дає додатково близько 1 мільярда доходів для територіальних громад. І найбільш важливе – це дає можливість для громадян країни без хабарів, без черг, без корупції отримувати державні послуги в Центрах надання адміністративних послуг», – підкреслив АрсенійЯценюк.

Наступного року набуде чинності Угода про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, нагадав він.

Крім того, зазначив Арсеній Яценюк, 15 грудня очікується звіт місії Європейського Союзу щодо лібералізації візового режиму між Україною і ЄС. Він нагадав, що в Парламенті відбувалася «непроста робота і непрості дискусії щодо безвізового пакета законів»: «Але попри все напруження нам вдалося проголосувати ці закони. І я можу чітко заявити про те, що Україна виконала всі критерії для запровадження безвізового режиму».

«Україна заслуговує на те, щоби Європейський Союз, так само як і Україна для ЄС, відкрив свої кордони. Кордони для українських громадян будуть відкриті», – підкреслив він.

Серед основних завдань Арсеній Яценюк назвав завершення судової реформи в Україні.

За інформацією Урядового порталу

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Стипендія є основним або єдиним джерелом існування для студентів, - юристи Ради
  • Юрій Павленко: Міністерство має стати центром формування цілісної державної молодіжної політики
  • У МОН назвали найпопулярніші спеціальності вступної кампанії-2009
  • Найбільшою проблемою вищої освіти названа висока плата за навчання
  • Арсеній Яценюк: Школа вимагає більшої автономії
 14.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Встречаются два студента в общаге и один другому говорит:
- Ты слыхал, Серега вчера ТАКУЮ телку к себе приводил, ВА-А-АУ-У!!!
- Да знаю я, знаю. Только не вышло у них ничего.
- Да ты что? Откуда знаешь???
- Так ведь Серега сосед мой, а через стенку все слышно. Ну привел он ее, ну на диван сели... Он ей "а", она ему "о", он ей "а", она ему "о"... И так всю ночь: (говорит томным голосом... далі
Інші анекдоти

Хмарина