У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені винайшли «годинник», який визначає час смерті  Русская версия

Вчені винайшли «годинник», який визначає час смерті
Архів новин

За повідомленням журналу Science, науковці винайшли так званий "годинник", що може визначити час смерті людини, незалежно від типу ґрунту, пори року, виду ссавців та інших факторів. Такий годинник складається з грибів та бактерій, що починають розмножуватися на трупі, що розкладається в природних умовах. Після того, як тіло померлої людини чи тварини потрапляє в ґрунт, природне середовище отримує величезні поклади поживних речовин. Такі речовини значно відрізняються від звичайних. Незалежно від родо-видових факторів, всі трупи знищуюються мікроорганізмами, які належать до однієї групи, а саме тими, що споживають білки, жири і кваліфікуються на переробці азоту. Ці бактерії існують в ґрунті в усьому світі, але зустрічаються нечасто. Померлі тварини стають найкращим середовищем для їх швидкого розповсюдження. Цю гіпотезу вчені хочуть перевірити, а саме дослідити на інших ґрунтах, в різних частинах світу. Такий «годинник» може стати новим інструментом криміналістів, які можуть визначити час, коли померла істота.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • "Яндекс" запустив пошук для вчених із ЦЕРН
  • 10 порад з вивчення іноземної мови
  • 30% студентів деяких престижних ВНЗ Росії вживають наркотики
  • Google показала концепт комп’ютера, який можна носити як окуляри
  • Guardian: вчені проаналізують ДНК з рештків короля Річарда III
 11.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина