У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Центр оцінювання освіти втратив базу тестів для ЗНО  Русская версия

Центр оцінювання освіти втратив базу тестів для ЗНО
Архів новин

Український центр оцінювання якості освіти заявив про втрату електронної бази тестових завдань для зовнішнього незалежного тестування. Про це заявив директор центру Вадим Карандій в інтерв’ю виданню "Урядовий кур’єр".

«Ми звернулися до експертів з проханням допомогти знайти банк тестових завдань серед вилученого обладнання, але, на жаль, цього не вдалося зробити», – сказав він.

Карандій зазначив, що, можливо, банк даних знаходиться на одному з ресурсів центру, до якого на даний момент немає доступу, оскільки у зв’язку з вилученням правоохоронними органами серверів центру, було порушено багато каналів зв’язку.

За його словами, на даний момент співробітники Центру оцінювання якості освіти із залученням зовнішніх виконавців – вчителів, викладачів університетів і вчених – працюють над створенням завдань для тестування в 2016 році.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • 18 березня освітяни України обговорять аспекти інновацій в освіті
  • Чернігівські освітяни готуються до нового навчального року
  • Випускники загальноосвітніх навчальних закладів можуть зареєструватися в обласній службі зайнятості
  • 7-12 квітня Черкаси стануть центром писанкарства України
  • 85% черкаських випускників хочуть отримати вищу освіту
 11.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина