У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вченими створено спеціальний гель, здатний загоювати рани  Русская версия

Вченими створено спеціальний гель, здатний загоювати рани
Архів новин

За повідомленням журналу Advanced Materials, вченими Массачусетського технологічного інституту розроблено матеріал гелеподібного походження, всередині якого може розміщуватися електроніка, а також він може слугувати як провідник лікарських речовин.

Бинт з гідрогелем має властивість розтягуватися разом з тілом, в той самий час, закріплені до нього електропристрої можуть функціонувати, говориться в статті.

Матеріал було отримано внаслідок взаємодії невеликої кількості біополімерів з водою. По міцності матеріал можна порівняти з тканинами людського тіла. Точний склад біополімерів не називається, але відома їх відсоткова кількість в гелеподібному матеріалі – приблизно 10 відсотків.

За рахунок пружної форми електропроводка, що знаходиться всередині гелю може розтягуватися. При накладанні такого бинта на різні частини тіла, датчики вимірюють температуру уражених ділянок і виділяють необхідну кількість ліків, навіть за умови сильних пошкоджень і деформацій.

Такі характеристики можуть свідчити про те, що в перспективі цей гідрогель можна буде використовувати як основу для нейронних зондів.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Університети США вперше оголошують бойкот ізраїльським вченим
  • В Інтернеті створено перший безкоштовний університет
  • У Зімбабве школярок звинуватили у створенні секти
  • У Москві прошло перше обговорення можливості створення Євразійського рейтингу університетів
  • У Росії може бути створений незалежний рейтинг ВНЗ
 09.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3278

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина