У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вченими створено спеціальний гель, здатний загоювати рани  Русская версия

Вченими створено спеціальний гель, здатний загоювати рани
Архів новин

За повідомленням журналу Advanced Materials, вченими Массачусетського технологічного інституту розроблено матеріал гелеподібного походження, всередині якого може розміщуватися електроніка, а також він може слугувати як провідник лікарських речовин.

Бинт з гідрогелем має властивість розтягуватися разом з тілом, в той самий час, закріплені до нього електропристрої можуть функціонувати, говориться в статті.

Матеріал було отримано внаслідок взаємодії невеликої кількості біополімерів з водою. По міцності матеріал можна порівняти з тканинами людського тіла. Точний склад біополімерів не називається, але відома їх відсоткова кількість в гелеподібному матеріалі – приблизно 10 відсотків.

За рахунок пружної форми електропроводка, що знаходиться всередині гелю може розтягуватися. При накладанні такого бинта на різні частини тіла, датчики вимірюють температуру уражених ділянок і виділяють необхідну кількість ліків, навіть за умови сильних пошкоджень і деформацій.

Такі характеристики можуть свідчити про те, що в перспективі цей гідрогель можна буде використовувати як основу для нейронних зондів.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • З гри GTA V створено шутер від першої особи
  • Космічний телескоп "Гершель" припиняє роботу через закінчення запасу гелію
  • Створено одяг, що знищує бруд
  • Створено найпотужніший у світі суперкомп’ютер
  • Створено новий софт для пошук хвороботворних генів
 09.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

The Strongbow Rooms
Грати у онлайн гру The Strongbow Rooms
Інші ігри

Хмарина