У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Інформаційно-освітнє середовище навчального закладу засобами Google Apps...  Русская версия

Інформаційно-освітнє середовище навчального закладу засобами Google Apps for Education
Архів новин

Нещодавно у Запоріжжі відбувся тренінг для освітян загальноосвітніх навчальних закладів «Інформаційно-освітнє середовище навчального закладу засобами Google Apps for Education».

Захід проведено Інститутом модернізації змісту освіти та лідерами спільноти Google Educator Group (GEG) «Навчаємося з Google».

Під час тренінгу керівники та вчителі інформатики двадцяти загальноосвітніх навчальних закладів Запорізької області розглянули перспективи розвитку власного навчального закладу через розгортання платформи Google Apps for Education.

Розробники пропонують ефективні рішення й інструменти, об’єднанні в безпечну й захищену платформу Google Apps for Education для розгортання освітніми закладами єдиного інформаційно-освітнього середовища. Завдяки подібним інструментам навчальні заклади можуть перейти на новий рівень використання інформаційно-комунікаційних технологій, знизити витрати на організацію та управління навчально-виховним процесом.

Керівники навчальних закладів та вчителі ознайомились із різноманіттям сервісів, ресурсів, служб Google, що використовуються у навчально-виховному процесі. Директори ознайомились з управлінськими аспектами створення інформаційно-освітнього середовища навчального закладу, а вчителі інформатики – з особливостями адміністрування платформи GAFE (Google Apps for Education).

Вчителі планували власні уроки з використанням інструментів та ресурсів Google. Увагу акцентували на практичній значущості кожного інструменту та ресурсу, на прикладах використання іншими вчителями на своїх уроках. Практично здійснювали спільне редагування документів, створювали календарі заходів та підрозділи в організації, додавали учасників в організації та керували службами для окремих суборганізацій, переконались в ефективності використання сервісу Google Групи. Упродовж тренінгу учасники створювали навчальні матеріали, практикували ефективну комунікацію в Classroom в якості учнів та вчителів, вчились створювати власні галереї в Арт-проекті Google та планувати спільні заходи в Google Картах.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • «Сьогодні в ОТГ функціонує 39 опорних шкіл, що дають дітям реальний шанс на якісну освіту та освітнє середовище», – Лілія Гриневич
  • Ялтинські школи отримають додатково 1 млн грн на підготовку до навчального року
  • Юрій Павленко: Проблема насильства - одна з найгостріших проблем у навчальних закладах
  • Юрій Мірошниченко пропонує дозволити релігійним організаціям створювати навчальні заклади
  • Юрій Коровайченко прокоментував оптимізацію управління вищими навчальними закладами в Україні
 09.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Сегодня Овнам недостает оптимизма либо физической энергии. Подвижки в делах маловероятны, успех инициатив сомнителен. Возможны минуты уныния, неверия в свои силы, у некоторых представителей знака появится потребность во временном одиночестве... далі
Інші гороскопи

Хмарина