У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН з польськими колегами обговорили співпрацю з питань освіти національних...  Русская версия

МОН з польськими колегами обговорили співпрацю з питань освіти національних меншин
Архів новин

8 грудня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч заступника Міністра Павла Хобзея і державного секретаря (заступника Міністра) Міністерства національної освіти Республіки Польща Тересою Варгоцкою.

Павло Хобзей подякував польській стороні за підтримку України у час важких випробувань та зазначив про високий рівень довіри українців до Польської Республіки. Заступник Міністра розповів про напрацювання української сторони у реформуванні освітньої галузі, розробленні шкільних підручників з різних предметів для загальних освітніх навчальних закладів з навчанням та вивченням польської мови. Павло Хобзей висловив свої пропозиції щодо співпраці з польською стороною у розробленні навчальних програм та підручників.

Під час зустрічі заступник Міністра національної освіти Республіки Польща наголосила, що одним із пріоритетів у співпраці з Україною залишається галузь освіти.

Сторони обговорили питання забезпечення представникам національних меншин як в Україні, так у Польщі умов для вивчення рідних мов – української і польської. Зокрема, навчання рідною мовою у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах, а також можливість створення у Польщі державної установи для забезпечення науково-методичної діяльності шкіл з українською мовою навчання.

Тереса Варгоцка запевнила українських колег у подальшій підтримці польського Уряду реформи в освіті, що здійснюється МОН.

Окрім того, сторони домовилися про співпрацю в питаннях розроблення підручників для професійно-технічних закладів освіти.

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей і заступник Міністра національної освіти Республіки Польща Тереса Варгоцка вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності та відвідали Алею героїв Небесної сотні, де поклали квіти до меморіального знаку.

Це перший візит Тереси Варгоцкої до України, який вона здійснила на посаді державного секретаря.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Відбулося ХІ Засідання українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення шкільних підручників
  • Столична влада взяла під контроль питання харчування школярів
  • Україна - ЄС: Держінвестицій налагоджує співпрацю у сфері інновацій
  • Володимир Полохало привітав КНУ та КПІ з нагоди укладання Угоди про широкомасштабну співпрацю
  • У Києві відбулася селекторна нарада з питань присвоєння вчених звань професора і доцента
 09.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Овнам звезды подсказывают, что сегодня непредвиденные обстоятельства можно повернуть в свою пользу. Выпады начальства в ваш адрес не обязательно будут означать немилость и скорое увольнение. Возможно, вас будут хвалить за находчивость и одновременно... далі
Інші гороскопи

Хмарина