У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун зустрілася з помічником...  Русская версия

Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун зустрілася з помічником Держсекретаря США з питань освіти і культури Івен Райан
Архів новин

7 грудня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні відбулася зустріч першого заступника Міністра Інни Совсун з делегацією на чолі з помічником Держсекретаря США з питань освіти і культури Івен Райан.

У зустрічі також взяли участь Емілі Спенсер (Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США), Шеріл Бістранські, аташе з питань культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні; Конрад Тернер, радник з питань преси, освіти і культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Під час зустрічі обговорювались питання впровадження реформ у вищій, середній та професійно-технічній освіті.

Інна Совсун звернула увагу на основні пріоритетні напрямки діяльності Міністерства. Зокрема, надання автономії університетам, забезпечення прозорості фінансової звітності вищих навчальних закладів, удосконалення забезпечення якості вищої освіти, а також запровадження нових освітніх стандартів, удосконалення якості навчальних програм, незалежної сертифікації учителів, оптимізації мережі шкіл та інші.

Івен Райан підтримала роботу Міністерства, а також підтвердила готовність американської сторони співпрацювати в галузі освіти. Помічник Держсекретаря США з питань освіти і культури запевнила українську сторону у подальшій підтримці та наданні необхідних ресурсів у реалізації освітніх реформ в Україні. «Ви зможете змінити Україну через освіту, оскільки освіта – одна з найважливіших сфер життя», – зазначила Івен Райан.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Відбувся перший системний лекторій з Інтернет-бізнесу Internet Business Hub
  • На професійно-технічну освіту виділять майже 97,5 млн гривень
  • Лілія Гриневич: «Наша мета – хороша освіта в усій Україні»
  • Перший мільйон. А також інша статистика вступної кампанії станом на 19 липня
  • Наука – вперед! Україна та Німеччина розширюють наукову співпрацю
 08.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина