У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун зустрілася з помічником...  Русская версия

Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун зустрілася з помічником Держсекретаря США з питань освіти і культури Івен Райан
Архів новин

7 грудня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні відбулася зустріч першого заступника Міністра Інни Совсун з делегацією на чолі з помічником Держсекретаря США з питань освіти і культури Івен Райан.

У зустрічі також взяли участь Емілі Спенсер (Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США), Шеріл Бістранські, аташе з питань культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні; Конрад Тернер, радник з питань преси, освіти і культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Під час зустрічі обговорювались питання впровадження реформ у вищій, середній та професійно-технічній освіті.

Інна Совсун звернула увагу на основні пріоритетні напрямки діяльності Міністерства. Зокрема, надання автономії університетам, забезпечення прозорості фінансової звітності вищих навчальних закладів, удосконалення забезпечення якості вищої освіти, а також запровадження нових освітніх стандартів, удосконалення якості навчальних програм, незалежної сертифікації учителів, оптимізації мережі шкіл та інші.

Івен Райан підтримала роботу Міністерства, а також підтвердила готовність американської сторони співпрацювати в галузі освіти. Помічник Держсекретаря США з питань освіти і культури запевнила українську сторону у подальшій підтримці та наданні необхідних ресурсів у реалізації освітніх реформ в Україні. «Ви зможете змінити Україну через освіту, оскільки освіта – одна з найважливіших сфер життя», – зазначила Івен Райан.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У Міністерстві освіти працює консультаційний телефон "Зимова екзаменаційна сесія 2008/2009 року"
  • У Черкаському національному університеті пройде конференція "Проблеми математичної освіти"
  • Міністр освіти України запропонував механізм подолання "смуги мовного відчуження" та мовних бар’єрів
  • 12 січня у Рівному освятили музей освіти
  • Міністр освіти України має намір повністю українізувати ВНЗ
 08.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина