У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сергій Квіт: Потрібно розвивати мережу дошкільних закладів та забезпечувати...  Русская версия

Сергій Квіт: Потрібно розвивати мережу дошкільних закладів та забезпечувати якість освіти у школах і вищих навчальних закладах
Архів новин

7 грудня у Клубі Кабінету Міністрів України під час звіту гуманітарного блоку членів Уряду щодо виконання Програми діяльності Міністр освіти і науки України Сергій Квіт розповів про основні напрямки діяльності Міністерства.

Сергій Квіт повідомив, що з 2014 року Міністерство освіти і науки працює над імплементацією Закону України «Про вищу освіту». Нещодавно, у листопаді, Верховна Рада ухвалила Закон України «Про наукову та науково-технічну діяльність», підготовлений Урядом, що дасть поштовх до розвитку університетською науки.

Міністр зазначив, що важливе досягнення цього року в галузі освіти і науки – підписання Угоди про асоційоване членство України в програмі ЄС «Горизонті 2020». «Це дає доступ нашим науковцям до коштів фонду, загальною вартістю 80 млрд євро. А знижку вступного внеску для нашої держави у 95% ми вважаємо професійним успіхом», – підкреслив Сергій Квіт.

Міністерство освіти і науки підготувало два законопроекти – «Про освіту» і «Про професійну освіту». Закон «Про професійну освіту» вже внесений до порядку денного Парламенту. Зараз, разом з професійним середовищем і громадськістю, доопрацьовується базовий закон «Про освіту». «Потрібно більше уваги у проекті приділити та поставити на перше місце дитину. Сподіваюся, що до Нового року Верховна Рада України розгляне цей законопроект разом із законом «Про професійну освіту», – зазначив Сергій Квіт.

За словами Міністра, перед МОН стоїть багато поточних завдань у дошкільній та загальній середній освіті, які повинні вирішуватися щодня. До прикладу, підручники. За словами Міністра, були затримки з коштами, але «зараз проведені тендери та з нового року підручники потраплять до школи».

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • “Ми повинні розвивати освіту дорослих, початок цьому покладе прийняття Закону “Про освіту”, - представник МОН на форумі щодо освіти для дорослих
  • Янукович ліквідовував два інститути у сфері безпеки
  • Які професії будуть потрібні на Євро-2012
  • Ющенко: У школах потрібно викладати християнську мораль
  • Що потрібно знати про реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання 2014 року
 08.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Dot warriors
Грати у онлайн гру Dot warriors
Інші ігри

Хмарина