У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Китаї знайдено поховання, якому 2600 років  Русская версия

У Китаї знайдено поховання, якому 2600 років
Архів новин

Як повідомляє ТАСС, в містечку Хенань (Китай) археологами знайдено поховання, яке приблизно датують 770-475 рр. до нової ери.Цей час відноситься до епохи Чуньцю, в цю епоху жив Конфуцій.

Величезний поховалний осередок, який охоплює площу 200 квадратних метрів, має 8 похоронних ям, де також знаходяться колісниці і коні, печі для випалення у кількості 10 штук, і ями для попелу у кількості 30.

Для епохи Чуньцю, характерний жвавий розвиток економіки та збільшення кількості населення в стародавньому Китаї. Також, в ці часи війни між деякими царствами дещо активізувалися.

За останній час в Китаї це не одна така розкопка. На минулому тижні в південній частині Китаю (Гуанчжоу) археологами було розкопано комплекс стародавніх гробниць, який охоплює площу десь 2 тис. кв. м, вік яких – не менше двох з половиною тисяч років.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • В океані знайдені десятки тисяч невідомих живих організмів
  • Вчені знайшли в Антарктиці крижину віком близько 2 млн років
  • Палеонтологи виявили ящірку, що жила 240 млн років тому
  • Дослідження: скільки отримують випускники ВНЗ США через 10 років
  • Анестезія до 4 років провокує відставання в розумовому розвитку
 07.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Громоотводец
Грати у онлайн гру Громоотводец
Інші ігри

Хмарина