У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У МОН обговорили зміни у секторі коледжів та технікумів  Русская версия

У МОН обговорили зміни у секторі коледжів та технікумів
Архів новин

7 грудня 2015 року відбулась зустріч представників Міністерства освіти і науки України з представниками Держдепартаменту та Коледжів США, а також посольства США в Україні.

У заході взяли участь заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, директор департаменту вищої освіти Олег Шаров, завідувач сектору доуніверситетської освіти департаменту вищої освіти Євгеній Карпенко, заступник директора департаменту професійно-технічної освіти – начальник відділу організаційно-педагогічної діяльності та соціальних питань Вікторія Карбишева, начальник відділу міжнародного співробітництва, зовнішніх інвестицій управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любов Щітка; радник з питань преси, освіти та культури Конрад Тернер, аташе з питань культури Шеріл Дж. Бистрянські, заступник аташе з питань культури Кетрін Хеллок, фахівець з питань освіти Віра Терновська, коледж Санта-Фе Вілма Фуентес, університет штату Флорида Джеффрі Міліган, бюро у справах освіти та культури, Державний департамент США ЛаРіта Хагар, бюро у справах освіти та культури, Державний департамент США Емілі Спенсер.

Під час зустрічі Павло Хобзей та Олег Шаров розповіли гостям про структуру освіти України.

Американські гості планують упродовж тижня ознайомитись з роботою кращих коледжів та технікумів у різних регіонах України; поділитись досвідом діяльності дворічних американських коледжів, зокрема, стосовно співпраці з місцевою громадою та роботодавцями.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Внесено зміни у специфікації тестів незалежного оцінювання з іноземних мов
  • Комітет з питань науки і освіти пропонує внести зміни до деяких законів України щодо зовнішнього тестування
  • Комітет з питань науки і освіти рекомендує ВР прийняти за основу проект закону про зміни до ЗУ "Про вищу освіту"
  • У Луганську обговорили проблеми гендерних стосунків
  • Комітет з питань науки і освіти рекомендує прийняти проект Закону про внесення змін щодо запровадження ЗНО
 07.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4487

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина