У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У МОН обговорили зміни у секторі коледжів та технікумів  Русская версия

У МОН обговорили зміни у секторі коледжів та технікумів
Архів новин

7 грудня 2015 року відбулась зустріч представників Міністерства освіти і науки України з представниками Держдепартаменту та Коледжів США, а також посольства США в Україні.

У заході взяли участь заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, директор департаменту вищої освіти Олег Шаров, завідувач сектору доуніверситетської освіти департаменту вищої освіти Євгеній Карпенко, заступник директора департаменту професійно-технічної освіти – начальник відділу організаційно-педагогічної діяльності та соціальних питань Вікторія Карбишева, начальник відділу міжнародного співробітництва, зовнішніх інвестицій управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любов Щітка; радник з питань преси, освіти та культури Конрад Тернер, аташе з питань культури Шеріл Дж. Бистрянські, заступник аташе з питань культури Кетрін Хеллок, фахівець з питань освіти Віра Терновська, коледж Санта-Фе Вілма Фуентес, університет штату Флорида Джеффрі Міліган, бюро у справах освіти та культури, Державний департамент США ЛаРіта Хагар, бюро у справах освіти та культури, Державний департамент США Емілі Спенсер.

Під час зустрічі Павло Хобзей та Олег Шаров розповіли гостям про структуру освіти України.

Американські гості планують упродовж тижня ознайомитись з роботою кращих коледжів та технікумів у різних регіонах України; поділитись досвідом діяльності дворічних американських коледжів, зокрема, стосовно співпраці з місцевою громадою та роботодавцями.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Парламент прийняв зміни до Закону “Про вищу освіту”, що розблокують набір у коледжі і технікуми на ОКР «молодший спеціаліст»
  • За оперативними даними, для участі в ЗНО-2017 зареєстровано понад 223 тисячі осіб – до 31 березня ще можна внести зміни до реєстраційних даних
  • В аграрному секторі Хмельниччини впроваджуватимуть дуальну систему навчання
  • Суд зобов’язав МОН змінити вимоги для отримання вчених звань професора та доцента
  • У МОН за участі експертів обговорили проект Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період до 2020 року
 07.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Рак (22.06 - 22.07) Рак (22.06 - 22.07)
Ракам стоит сосредоточиться на действиях, способствующих укреплению материального благополучия. Именно на эти цели вам сегодня стоит направить свои природные данные. Прежде всего, вам пригодятся интуиция, деловитость и хозяйственность. День... далі
Інші гороскопи

Хмарина