У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Засідання Ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді при МОН  Русская версия

Засідання Ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді при МОН
Архів новин

4 грудня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось засідання Ради з національно-патріотичного виховання дітей та молоді при МОН під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Андрія Гевка.

Андрій Гевко зазначив, що наразі одним з важливих завдань для учасників виховного процесу є переорієнтація своєї діяльності таким чином, аби максимально ефективно використовувати існуючі ресурси у проведенні заходів з національно-патріотичного виховання.

Під час обговорення питання щодо співпраці молодіжних патріотичних організацій з установами та закладами сфери освіти у контексті реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді заступник Міністра наголосив, що саме у співпраці з громадським сектором Міністерство зможе досягти значних результатів в даному напрямку роботи.

Керівник громадської організації «Громадський сектор Євромайдану» Олена Франківська поінформувала учасників засідання щодо проекту молодіжних центрів. «Суть проекту полягає в тому, щоб у кожному місті України було місце, де громадські організації і представники влади зможуть зустрічатися та обмінюватись ідеями, і до цього процесу буде активно залучатись молодь», – пояснила вона. За словами Олени Франківської, нещодавно законопроект «Про молодіжні центри» було подано до Верховної Ради України та прийнято у першому читанні. Представниця громадськості закликала учасників засідання долучитись до створення положення про діяльність молодіжних центрів.

На засіданні також було обговорено ще один напрямок співпраці Міністерства і громадських організацій – проект рішення щодо створення по містах і селах України пластових центрів. «Не всі наші заклади позашкільної освіти фізично завантажені на сто відсотків. У багатьох з них є певні «вікна» у розкладі, і буде доцільно виділити цей час саме таким молодіжним громадським організаціям, які беруть на себе функцію національно-патріотичного виховання», – зазначив Андрій Гевко.

Однією з тем засідання стало питання організації роботи з впровадження дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учасники наради висловили низку пропозицій, зокрема, було наголошено на необхідності створення постійно діючого головного штабу гри. Також було зазначено необхідність впровадження цільового фінансування гри «Сокіл (Джура)» та внесення змін до положення про гру.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Випускники Київських духовних шкіл перші на пострадянському просторі отримають офіційно визнані державою документи
  • Стипендія є основним або єдиним джерелом існування для студентів, - юристи Ради
  • Кіровоградських учнів переконуватимуть жити і працювати в Україні
  • Комітет Верховної Ради з освіти прийняв пропозиції студентів
  • У Харкові відкриється фестиваль для дітей з обмеженими можливостями
 04.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина