У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Маска Тутанхамона призначалася Нефертіті - дослідники  Русская версия

Маска Тутанхамона призначалася Нефертіті - дослідники
Архів новин

За інформацією The Independent, славнозвісна погребальна маска Тутанхамона призначалася не для фараона, а для головної царської дружини Ехнатона – Нефертіті, повідомляє Ніколас Рівз – археолог та в минулому працівник давньоєгипетського відділу музею Британії.

В січні 2015 на золотому зліпку відламалася борода, і вчені розпочали роботи по її відновленню. Це і призвело до відкриття раніше невідомих деталей.

Те, що золота маска належить саме дружині Ехнатона пояснюється кількома фактами. Перший – восени 2015 року на масці було виявлено відтиска з іменем Нефертіті, яка був заретушований. Другий – вуха проколоті, що є характерною ознакою маски, яка призначалася дітям чи жінкам.

Як стало загальновідомо раніше, похоронна кімната Тутанхамона має продовження, і, ймоврніше всього, в ній похована дружина давньоєгипетського фараона Ехнатона – Нефертіті. Якщо це дійсно підтвердиться, то цей факт стане найбільшим відкриттям в галузі археології 21 століття.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Польські дослідники перетворили Skype на крипто-машину
  • Компанія Google запустила нову кампанію з преміювання дослідників
  • Дослідники могили Річарда III знайшли людські рештки
  • Дослідники виявили 10 найголовніших "редакторських воєн" у "Вікіпедії"
  • Дослідники датували Туринську плащаницю I століттям - це не середньовічна підробка
 04.12.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Rage 3
Грати у онлайн гру Rage 3
Інші ігри

Хмарина