У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Риби мають здатність відчувати емоції  Русская версия

Риби мають здатність відчувати емоції
Архів новин

Вчені вияснили, що риби здатні до відчуття емоцій, а в стресовій ситуації їх організм має таку ж реакцію, як організм розвинених тварин, у яких є свідомість.

Рибки даніо-реріо брали участь у експерименті. Три групи рибок розмістили в сітку, таким чином створивши стресову ситуацію. Після цього їх перенесли в ємність, наповнену водою, яка мала відділи, кожен з яких був різної температури – (17-35 градусів Цельсія). Риби мали змогу самим обрати відділ, в який рухатися.

Даніо-реріо, які перенесли стрес обрали воду з вищою температурою, а температура їх тіл підвищилась приблизно до чотирьох градусів, у порівнянні з рибками, яких не було поміщено в сітку. Дослідники називають таку реакцію організму рибок, що пережили стрес – емоційною лихоманкою – стан організму, коли температура підвищується внаслідок емоційного шоку.

На думку вчених, подібна реакція може бути лише в тварин, в яких мозок розвинутий настільки, щоб усвідомити те, що трапляється з ними і навколо.

Такий тест вже пройшли ссавці, птахи, а також один з видів плазунів, емоційну лихоманку риб донедавна вияснити не вдавалося.

В журналі Proceedings of the Royal Society B можна детальніше ознайомитися з даним дослідженням.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Японські вчені мають намір створити банк штучних стовбурових клітин
  • Японські вчені виростили штучну кістку із риб’ячого колагену
  • Шимпанзе та люди мають схожу структуру особистості
  • Чоловікам корисно виявляти свої емоції
  • Чверть танцівниць британських нічних клубів мають вищу освіту
 27.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №8063

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина