У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Риби мають здатність відчувати емоції  Русская версия

Риби мають здатність відчувати емоції
Архів новин

Вчені вияснили, що риби здатні до відчуття емоцій, а в стресовій ситуації їх організм має таку ж реакцію, як організм розвинених тварин, у яких є свідомість.

Рибки даніо-реріо брали участь у експерименті. Три групи рибок розмістили в сітку, таким чином створивши стресову ситуацію. Після цього їх перенесли в ємність, наповнену водою, яка мала відділи, кожен з яких був різної температури – (17-35 градусів Цельсія). Риби мали змогу самим обрати відділ, в який рухатися.

Даніо-реріо, які перенесли стрес обрали воду з вищою температурою, а температура їх тіл підвищилась приблизно до чотирьох градусів, у порівнянні з рибками, яких не було поміщено в сітку. Дослідники називають таку реакцію організму рибок, що пережили стрес – емоційною лихоманкою – стан організму, коли температура підвищується внаслідок емоційного шоку.

На думку вчених, подібна реакція може бути лише в тварин, в яких мозок розвинутий настільки, щоб усвідомити те, що трапляється з ними і навколо.

Такий тест вже пройшли ссавці, птахи, а також один з видів плазунів, емоційну лихоманку риб донедавна вияснити не вдавалося.

В журналі Proceedings of the Royal Society B можна детальніше ознайомитися з даним дослідженням.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Проблеми із здоров’ям мають дев’ять з десяти випускників російських шкіл
  • Риби володіють інтелектом і відчувають біль так само як людина
  • Більше 8 тисяч російських випускників не отримають атестати
  • Шимпанзе та люди мають схожу структуру особистості
  • Куріння ушкоджує пам’ять, здатність вчитися і логічно мислити
 27.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Чукча и геолог собирают камушки на берегу океана. Вдруг видят направляющегося к ним голодного белого медведя. Ружья нет. Чукча хватает лыжи и начинает их надевать.
Геолог говорит:
- Бесполезно! Всё равно ты не сможешь бежать быстрее медведя.
- А мне, однако, и не надо бежать быстрее медведя. Мне надо бежать быстрее тебя!
Інші анекдоти

Хмарина