У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У КНУБА науковці та практики представили шляхи розвитку регіональної політики  Русская версия

У КНУБА науковці та практики представили шляхи розвитку регіональної політики
Архів новин

24-25 листопада 2015 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулась Перша міжнародна науково-практична конференція «Регіональна політика: законодавче врегулювання та практична реалізація». Захід було проведено кафедрою політичних наук КНУБА та присвячено 85-й річниці заснування університету.

Співорганізаторами конференції виступили Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України, Управління внутрішньої політики Київської обласної державної адміністрації, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, Український інститут національної пам’яті, Академія будівництва України, Комітет із законодавчих досліджень Міжнародної асоціації політичної науки, Аналітичний центр «Бюро економічних та соціальних досліджень» (Полтава).

Ректор КНУБА, професор Петро Куліков зауважив, що від учених у цій галузі залежить багато і саме тому на працівників освітянського наукового простору лягає відповідальність за пошук ефективного інструментарію для вирішення цих проблем. Ректор звернувся також до студентів, присутніх на пленарному засіданні: «Розбудовувати країну – вам. Тож сподіваємося, що зерна знань, які засіє професура сьогодні, дадуть Україні хороший урожай в майбутньому».

Завідувач кафедри політичних наук КНУБА, професор Є.В. Перегуда зазначив, що проведення міжнародної наукової конференції є новим досвідом для співробітників кафедри. Водночас, такий науково-комунікаційний експеримент обміну досвідом із проблематики конференції набув особливої актуальності віднедавна у зв’язку із новими викликами суспільно-політичного життя.

Відбулись також засідання секцій конференції «Політико-правові засади регіональної політики» та «Історико-культурні засади розвитку регіонів. Розвиток будівництва, архітектури, туризму». У своїх виступах науковці розглянули різноманітні аспекти регіональної політики, особливо стосовно шляхів та ризиків децентралізації, феномену і статусу неконтрольованих територій, перебігу й результатів місцевих виборів, регіональних чинників політичних протестів, реформування місцевого управління в історичній перспективі і сьогоденні, міжмуніципального співробітництва.

За інформацією КНУБА

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У Львові презентували книгу науковця з Острозької академії
  • На практику до Туреччини поїдуть 250 студентів Луганського національного університету
  • 4-5 квітня у Львові відбудеться весняна школа лідерів нового покоління "Шлях до самопізнання"
  • У Києві 21 березня відбудеться відкрита олімпіада з математики та фізики "Шляхами Вернадського"
  • Всеукраїнська студентська рада: Молдовські студенти мають діяти лише мирними шляхами
 27.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина