У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У грудні оберуть кандидатів до складу НМР МОН  Русская версия

У грудні оберуть кандидатів до складу НМР МОН
Архів новин

У Міністерстві освіти і науки утворено конкурсну комісію для відбору кандидатів до складу Науково-методичної ради МОН. Відповідний наказ підписано міністром Сергієм Квітом.

Згідно з документом, конкурсний відбір кандидатів до складу Науково-методичної ради буде проведено з 1 по 25 грудня 2015 року.

До складу комісії включено дев’ять осіб, комісію очолила голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Як відомо, основними завданнями Науково-методичної ради є науково-методичний аналіз та вироблення пропозицій щодо перспективних напрямів розвитку змісту освіти, організація розробки і схвалення методичних рекомендацій до формування стандартів освітньої діяльності, стандартів освіти, освітньо-професійних та освітньо-наукових програм тощо.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Юлія Тимошенко 1 грудня привітає Львівську політехніку з нагоди 165-річчя університету
  • Ціна диплому в Україні складає 36 грн
  • Фундація регіональних ініціатив спростовує вихід представника ФРІ зі складу Молодіжної ради при Кабміні України
  • Фонд Рината Ахметова складатиме власний рейтинг ВНЗ
  • Фонд Віктора Пінчука розпочав відбір кандидатів для навчання в 200 найкращих університетах світу в рамках програми "Всесвітні студії"
 27.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Таможня
Грати у онлайн гру Таможня
Інші ігри

Хмарина