У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сучасні інформаційні технології є основою для розвитку та якісних змін...  Русская версия

Сучасні інформаційні технології є основою для розвитку та якісних змін в освіті,- Павло Хобзей
Архів новин

26 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулось нагородження вчителів та представників шкіл, що увійшли до списку найбільш інноваційних в рамках Міжнародної глобальної програми розвитку освіти Microsoft.

У заході взяли участь заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей та керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна» Роман Рудюк.

За словами заступника Міністра, навчання повинно надихати дітей. Саме в цьому полягає роль вчителів-новаторів, які повинні застосовувати новітні технології для вдосконалення та покращення методів сучасного навчання. «Не бійтеся ділитися своїми знаннями з учнями. Ви повинні показувати приклад та на вас мають рівнятися діти»,- наголосив Павло Хобзей.

Також заступник Міністра освіти і науки повідомив, що такі конкурси розкривають творчий потенціал українських вчителів, заохочують учнів до вивчення і застосування основ сучасних технологій, і тим самим сприяють якісним змінам в українській освіті.

Як повідомив Роман Рудюк, цього року до списку найпрогресивніших учителів увійшла рекордна кількість українців – 44, а до списку найкращих шкіл – 7 українських навчальних закладів. «Нашою основною задачею є виховування тих вчителів, які не пов’язані з IT-технологіями. Це люди, які кожного дня навчають наших дітей, навчають їх гуманітарним та природничим наукам і використовують технології задля реалізації свого потенціалу», – каже керівник проекту. Також він додав, що партнерство Майкрософт в Україні триває вже 12-й рік і весь цей час компанія допомагає освітянам реалізовувати свій творчий потенціал у спілкуванні з дітьми.

Павло Хобзей зауважив, що плідна співпраця Міністерства освіти і науки та Майкрософт Україна буде продовжуватися й надалі, а також закликав вчителів надсилати до Міністерства свої пропозиції співпраці і проекти.

До рейтингу кращих закладів, що застосовують ІКТ увійшли школи: Креативна міжнародна дитяча школа (Київ), Новопечерська школа (Київ), Britannica School (Київ), Заліщицька державна гімназія (м. Заліщики Тернопільської області), Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій, Ліко-школа (Київ) та приватна школа «Європейський колегіум» (Київ). Серед викладачів-новаторів найбільше представників Новопечерської школи – 5 вчителів та Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій – 4 вчителя.

Наприкінці заходу, вчителі та представники навчальних закладів отримали сертифікати та відзнаки.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У Черкаському державному технологічному університеті відбудеться конференція "Теорія і практика сучасної економіки"
  • У Харківському національному університеті 30 жовтня розпочнеться науковий семінар "Інформаційні технології в історичній освіті"
  • В Україні не вистачає інженерів і технологів
  • У Душанбе буде відкрито інформаційний центр по ВНЗ Харківської області
  • На Харківщині відкриється Інформаційний Центр Євроатлантичного Співробітництва
 26.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина