У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Києві відбудеться студентський форум, присвячений боротьбі проти корупції  Русская версия

У Києві відбудеться студентський форум, присвячений боротьбі проти корупції
Архів новин

28 листопада у приміщенні зали засідань вченої ради центрального корпусу Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Київ (вул. Пирогова, 9, 2 поверх, аудиторія 231) відбудеться Всеукраїнський форум студентів "Студенти проти корупції у вишах: дієві практики".

Це перший в Україні антикорупційний студентський форум. У ньому можуть взяти участь студенти, що мають досвід боротьби з корупцією на місцевому рівні в своїх вишах та вмотивовані молоді люди, які хочуть отримати практичні знання для боротьби з корупцією у вищій освіті.

Організаторами заходу є Transparency International Україна та Антикорупційна кампанія «Чисті Виші». Активісти розпочали кампанію після Революції Гідності. Поки у планах проект на три роки. З тренінгами та семінарами "Чисті виші" були у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі та Чернівцях. На початку грудня планують відвідати Львів та Івано-Франківськ.

"Ми хочемо, щоб студенти навчилися розуміти і думати стратегічно. Даючи хабар, відбирають у себе значно більше. Проводячи потужну інформаційну кампанію, доносимо до студентів, що вони, окрім прямих учасників, є свідками пасивної корупції. Студент не знає про закупівлі, які здійснює університет, як розподіляється бюджет, чим займаються профспілки і т. д. Це все потребує постійного моніторингу. Нам потрібно перестати боятися. Роботи чимало, на жаль, після Майдану мало що змінилося. Це мотивує ще відповідальніше ставитися до того, що робимо щодня", – говорить Марія Симонова, координатор форуму.

Мета заходу – підвищити рівень несприйняття корупції в системі вищої освіти, пояснити механізми викривання корупції, а головне – надати можливість студентам обмінятися успішним досвідом боротьби з корупцією у вишах в різних регіонах України.

Ольга Козар

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • “Ми повинні розвивати освіту дорослих, початок цьому покладе прийняття Закону “Про освіту”, - представник МОН на форумі щодо освіти для дорослих
  • Ярослав Макітра: Звільнення Табачника може стати кінцем дружби Києва і Москви
  • Янукович розповів лідерам студентських об’єднань про свій робочий графік
  • Я.Болюбаш: Києво-Могилянська академія не мала права готувати магістрів журналістики
  • Юрій Коровайченко: 3 серпня відбудеться засідання робочої групи з доопрацювання законопроекта про вищу освіту
 26.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Скорпіон (24.10 - 22.11) Скорпіон (24.10 - 22.11)
Скорпионам день сулит душевный подъем, обещает моральную, юридическую, финансовую или иную поддержку. Интересующий вас человек может проявить свои лучшие качества, что укрепит партнерство, создаст почву для взаимного доверия. Могут получить... далі
Інші гороскопи

Хмарина