У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені вивели комара з стійким до малярії імунітетом  Русская версия

Вчені вивели комара з стійким до малярії імунітетом
Архів новин

У Сполучених Штатах вченими виведено модифікованого комара, який має частково стійкий імунітет до малярії. Науковці зазначають, якщо комаха зможе розмножуватися в природі, то це стане допомогою у зменшенні кількості захворювань у людей малярією.

Новий стійкий ген під назвою Crispr дослідники помістили до ДНК комахи, завдяки генній інженерії. Потомство цих модифікованих комах успадкувало імунітет до хвороби. Вони можуть заразитися, але при укусі, людині малярія не передається. Вчені сподіваються на те, що комарі зможуть розмножуватися в природному середовищі та завдяки цьому даний ген пошириться на всю популяцію комах.

За даними експертиз, ген, що має антитіла, долаючі малярію, успадковується комахами на три покоління вперед майже з стовідсотковою точністю.

Вчені наголошують, що цей метод не зможе побороти малярію, але стане хорошим засобом боротьби з захворюванням та вважають, що цей метод потрібно випробувати на інших видах малярійних комах.

За матеріалом BBC Україна.
Новини за темою:
  • У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних мов «Lingtwins»
  • Жителі Праги проти встановлення у них пам’ятника Тарасу Шевченку
  • Уряд затвердив план вдосконалення вивчення і викладання англійської мови
  • Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка: призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження
  • 27 лютого в ООН відзначать 200-річчя Т.Шевченка
 26.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Ragdoll Cannon Remake
Грати у онлайн гру Ragdoll Cannon Remake
Інші ігри

Хмарина