У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Координатор сербського Центру психологічної допомоги з військової травми...  Русская версия

Координатор сербського Центру психологічної допомоги з військової травми прочитала лекцію в ЗНУ
Архів новин

20 листопада 2015 року на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відбулась відкрита лекція «Досвід роботи сербського психологічного центру, що займається травмами війни», яку провела координатор Центру психологічної допомоги з військової травми (War Trauma Center, Воєводина, Республіка Сербія) Тамара Боскіч. Послухати про досвід роботи психологічного центру завітало близько 70 фахівців міста й області, які працюють із категоріями населення, постраждалими від військових дій.

Під час лекції Тамара Боскіч наголосила на важливості роботи із дітьми під час збройних конфліктів. Також вона закцентувала увагу присутніх на тому, що найтяжча категорія для роботи психологів у Сербії є самі ветерани військових подій. Як зазначила лектор, психологічна робота з військовими – це робота безпосередньо з травмою. Інтенсивність переживань під час військових подій значно перевищує інтенсивність переживань у мирний час, тому люди повертаються вже інакшими, дуже часто не довіряючи ані собі, ані, тим більше, психологам.

Учасники лекції ставили питання, які стосувалися таких проблемних тем, як: участь волонтерів у забезпеченні психологічної допомоги категоріям, що цього потребують; форми роботи спеціалістів Центру психологічної допомоги з військової травми (War Trauma Center); сімейні програми допомоги; особливості приміщення для психотерапевтичної роботи; участь держави у вирішенні проблем постраждалих; найефективніші психологічні методи.

Організаторами лекції виступали Менонітський Центральний Комітет (Andrew Geddert, Запоріжжя); факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (декан Ольга Пономаренко; доцент кафедри практичної психології Ольга Іщук); Центру сім’ї «Флоренс» м. Запоріжжя (директор Людмила Романенкова) та Центр психологічної допомоги з військової травми (War Trauma Center, Воєводина, Сербія) (координатор центру – Тамара Боскіч.

За інформацією ЗНУ

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У ЖНАЕУ студентам презентували вакансії в ОТГ і розказали про реформу децентралізації
  • МОН із іншими відомствами працюватиме над створенням повноцінної системи раннього втручання для вчасної допомоги дітям – підписано меморандум
  • На сайті МОН оновлено перелік освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»
  • В Українсько-польському центрі в КрНУ діятимуть курси польської мови та здійснюватимуть обмін студентами і викладачами
  • У Києві відкрито Корейський освітній центр
 25.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Rotting Onslaught
Грати у онлайн гру Rotting Onslaught
Інші ігри

Хмарина