У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Освітяни обговорили перспективи розвитку багатомовної освіти в Україні  Русская версия

Освітяни обговорили перспективи розвитку багатомовної освіти в Україні
Архів новин

24 листопада 2015 року за ініціативи Румунського інституту миру (PATRIR), Міністерства освіти і науки України, а також підтримки Міністерства закордонних справ Фінляндії відбулася конференція на тему «Багатомовна освіта в Україні».

У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», представники Латвійсього університету, освітяни Одещини, Буковини та Чернівецької та Закарпатської областей.

Привітав учасників конференції директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, який, зокрема, наголосив, що багатомовна освіта є дуже важливою для розвитку освітньої галузі в Україні. Наявні ресурси та сучасні розробки відкривають нові перспективи для більш широкого впровадження проекту багатомовної освіти в українських навчальних закладах.

Виконавчий директор Румунського інституту миру АндраТенасе наголосила, що мультилінгвальна освіта є інновацією у навчанні, яка допоможе школярам не тільки отримати академічну освіту кількома мовами, що є вагомим підґрунтям для майбутніх випускників у виборі їхнього подальшого життєвого шляху, а й сприятиме розвитку комунікативних навиків та творчих здібностей.

Головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України Світлана Харченко надала методичні рекомендації з розвитку багатомовної освіти в навчальних закладах України.

Досвідом роботи з упровадження багатомовної освіти у навчальних закладах поділилися з учасниками конференції Інна Друвієте, віце-ректор Латвійського університету, Міністр освіти і науки Латвійської Республіки 2004-2006, 2014 р., а також вихователі й учителі з Закарпатської, Чернівецької та Одеської областей.

Учасники конференції отримали цінну інформацію про стратегічні напрямки партнерства з освітянами європейських країн, що сприятиме уже з 2016 року повноцінній реалізації програми «Мультилінгвальна освіта в Україні».

За інформацією Інституту модернізації змісту освіти

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У МОН за участі експертів обговорили проект Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період до 2020 року
  • У МОН обговорили результати гендерного бюджетного аналізу освітніх програм
  • Лілія Гриневич обговорила з послом США зміни в сфері освіти України та подальшу співпрацю
  • Всеукраїнська профспілка освітян звернулася до керівництва держави на підтримку мережі "АТБ"
  • С.Квіт: Без розвитку наукової сфери неможливий розвиток України
 25.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

В горроно узнали, что в одной из школ есть парнишка.
который сам всякие пошлые шутки придумывает. Послали молоденькую сотрудницу
разобраться. Действительно.
есть там такой пацан, типа Вовочка. Ну ладно, после уроков осталась она с ним в
классе и спрашивает:
- А правда, что ты умеешь сам пошлые шутки придумывать?
- Правда...
- Я не очень тебе верю. Наверное, тебя кто-то... далі
Інші анекдоти

Хмарина