У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Павло Хобзей: Міністерство освіти і науки з тими, хто дбає про розвиток дітей  Русская версия

Павло Хобзей: Міністерство освіти і науки з тими, хто дбає про розвиток дітей
Архів новин

Питання децентралізації закладів позашкільної освіти буде обговорюватися та узгоджуватися під час розширеного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти 25 листопада 2015 року. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей під час брифінгу щодо вдосконалення системи позашкільної освіти в Українському кризовому медіа-центрі 24 листопада 2015 року.

Так, на прикладі одного району Хмельницької області, який з 1 січня 2016 року буде складатися з кількох об’єднаних громад, заступник Міністра пояснив, що в разі відсутності цільової субвенції існують ризики щодо спроможності окремих громад фінансувати заклади позашкільної освіти. «Є дійсно великі ризики, тому потрібні нормативи щодо позашкільної освіти. Але я запевняю, що Міністерство по один бік з тими, хто дбає про дітей. Ми знайдемо правильні рішення, які будуть сприяти розвитку дітей», – запевнив Павло Хобзей.

Заступник Міністра також зазначив, що Міністерство намагається знайти спільне, узгоджене з громадськістю та фахівцями, рішення щодо позашкільної освіти у законопроекті «Про освіту». «Міністерство працювало відкрито, у робочу групу увійшли позашкільники. Цей законопроект не принесе шкоди позашкільній освіті», – зазначив Павло Хобзей.

Окрім того, заступник Міністра пояснив, що на відміну від формальної освіти, яка дає можливість здобувати наступний рівень освіти, позашкільна є складовою частиною неформальної освіти. Люди будь-якого віку – від дошкільного до необмеженого – можуть здобувати позашкільну освіту. Щодо мистецьких закладів, то вони належать до спеціалізованих, так само, як спортивні і військові. Це ті освітні заклади, які дають формальну освіту, та після закінчення яких діти отримують атестат чи диплом. За словами Павла Хобзея, законопроект «Про освіту», над яким працює Міністерство освіти і науки, відкриває можливості для всіх складових системи освіти – формальної, неформальної, інформальної.

Павло Хобзей також зазначив, що сертифікація вчителів стане інструментом для мотивації педагогів, які добровільно її пройдуть. Таким вчителям планується підвищити заробітну плату на 20%. Водночас, сертифікацію проходитимуть і ті, які неналежно виконують свої обов’язки. До прикладу, не вміють додавати дроби, а викладають математику. «Про таких вчителів говорить батьківська громадськість. Це питання зараз обговорюється з профспілкою», – пояснив Павло Хобзей.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Небезхмарно. Новини освіти України за 13-18 лютого 2017 р.
  • Ю.Павленко: З нового навчального року дитячо-юнацьким спортивним школам будуть присвоєні категорії
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
  • Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах не продовжувалась, - МОН
  • Педагогічна освіта та освітні стандарти – 2 напрямки, за якими МОН хоче співпрацювати з Фінляндією
 25.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Если вы пригласили девушку, чтобы она помогла вам покормить рыбок, а у вас нет аквариума, срочно откройте банку со шпротами. Обычно, покрошив в банку хлеб, девушки догадываются, зачем вы их пригласили...:-))))
Інші анекдоти

Хмарина