У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Голуби можуть виявляти рак  Русская версия

Голуби можуть виявляти рак
Архів новин

Як повідомляє журнал Plos One, спеціально навчені голуби можуть розпізнавати на зображеннях мікроскопічні пухлини раку грудей. В майбутньому це може вдосконалити нові методи та технології дослідження хвороби, в яких буде використано знімки тканин. Вчені зазначають, що мізерний мозок голуба має неабиякі можливості. Птахи можуть розрізняти вирази обличчя, емоції, літери алфавіту та навіть відрізняти малюнки різних художників. Тож, з огляду на це, було вирішено перевірити, як пернаті виявлятимуть паталогії на фото. Кожного з птахів, що приймали участь у експерименті вчили розрізняти здорові та хворі на рак тканини і за кожну правильну відповідь давали смачну винагороду. Після двох тижнів досліджень голуби вміли виявляти 85% хворих на рак тканин. Коли вчені долучили чотирьох птахів до виявлення, такий собі метод зграї, точність їх відповідей сягнула 99%. Такі пташині методи виявлення можуть допомогти вченим при конструюванні та розробці апаратури для виявлення раку по зображенню тканин.

За матеріалом BBC Україна.
Новини за темою:
  • Олександр Солонтай: Країну можуть врятувати лише масові протести
  • Купувати землю зможуть лише ті, хто має аграрну освіту
  • Рівненського студента – активіста Майдану - можуть судити просто у лікарні
  • У Чернівецькій області курсанти допоможуть ліквідувати повінь
  • Опора: в Україні 60 тисяч абітурієнтів можуть відмовитись здавати українську мову та літературу
 24.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Сын:
- Папа давай в цирк сходим.
Отец:
- Отстань.
- Ну давай сходим.
- Да отстань от меня!
- Па, а там голые тети на львах катаются.
- Ну ладно пойдем, а то давненько я уже львов не видел.

Інші анекдоти

Хмарина