У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У світі створено першу таблетку інсуліну  Русская версия

У світі створено першу таблетку інсуліну
Архів новин

За повідомленням University of Сalifornia EDU, американські вчені винайшли першу таблетку інсуліну за всю історію медицини.

Цей винахід значно полегшить як психологічне ставлення хворих до цієї хвороби, так і фізично полегшить прийом ліків інсуліну в порівнянні з уколами, які потрібно робити по декілька на день.

Саміра Мітраготрі, одна з розробників препарату, говорить, що незручності, які виникають з психологічної точки зору під час уколів, впливають на режим прийому, порушуючи його і, цим самим, призводять до ускладнень.

Над створенням ліків, які б доставляли інсулін до організму людини вчені працюють вже довгий час, адже молекули діючої речовини руйнуються після потрапляння в травну систему. Наразі, таблетки, які винайшли американські вчені обходять цю проблему: спеціальні нанопластирі, що містять гормон, прилипають до стінок кишечника і абсорбуються організмом через кров, не встигаючи розкластись. Таблетки очікують на низку тестувань та клінічних випробувань на людях та тваринах.

В перспективі, вчені планують використовувати такі нанопластирі для інших вакцин, які не можна доставити в організм травним шляхом.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • «Сьогодні в ОТГ функціонує 39 опорних шкіл, що дають дітям реальний шанс на якісну освіту та освітнє середовище», – Лілія Гриневич
  • «Побудова сучасної професійної освіти потребує тісної співпраці з бізнесом», – Лілія Гриневич на підписанні меморандуму з Будівельною палатою України
  • «Побудова сучасної професійної освіти потребує тісної співпраці з бізнесом», – Лілія Гриневич на підписанні меморандуму з Будівельною палатою України
  • «Модернізація професійно-технічної освіти – один із пріоритетів нашої роботи цього року», – Лілія Гриневич
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
 23.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5259

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина