У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Уряд створив Університет фіскальної служби  Русская версия

Уряд створив Університет фіскальної служби
Архів новин

Кабінет міністрів України створив Університет Державної фіскальної служби. Про це свідчить розпорядження №1184 від 11 листопада, опубліковане на урядовому порталі.

Таким чином, Кабмін погодився з пропозицією Міністерства освіти і науки та Фіскальної служби про створення Університету Фіскальної служби, реорганізувавши шляхом злиття Національний університет державної податкової служби, Державний науково-дослідний інститут митної справи та Науково-дослідний інститут фінансового права.

Новостворений вуз уряд відніс до сфери управління Фіскальної служби. Згідно з розпорядженням, реорганізація зазначених установ здійснюється в межах бюджетних асигнувань, передбачених ДФС.

Відзначається, що студенти Національного університету державної податкової служби продовжують навчання в Університеті державної фіскальної служби.

Документом Кабмін доручив ДФС у двомісячний строк затвердити статут, структуру і штатний розклад нового вузу та здійснити інші заходи щодо його матеріально-технічного та кадрового забезпечення.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • 14 студентів Університету імені Альфреда Нобеля отримали подвійні європейські дипломи
  • Харківські вчені створили унікальний каталог Чумацького шляху
  • Маріупольські студенти створили портрет Джобса
  • Ректори та проректори університетів також будуть змушені подавати е-декларації
  • Уряд направить більше 1,5 млрд грн на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл
 20.11.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Девам этот день поможет укрепиться в позитивном мышлении, оптимистичнее взглянуть на текущие события и ближайшие перспективы. Вероятно общее улучшение самочувствия. На первое место могут выйти темы, связанные с предстоящими праздниками и каникулами... далі
Інші гороскопи

Хмарина